Pročko tajne odfotil poslanca ĽSNS s poslancom SaS. No a potom prišla odpoveď, ktorá ho schladila

Poslanec OĽANO Jozef Pročko a bývalý humorista, ktorého Slováci spoznali na televíznych obrazovkách, kde sa pretŕčal úplne nahý na námestí, alebo vydával rôzne primitívne zvuky, sa pustil do poslanca SaS Juraja Krúpu a poslanca ĽSNS Martina Beluského.

Pročkovi vadilo, že Krupa sa rozprával na chodbe s poslancom ĽSNS Beluským

„Juraj Krupa použil ako jeden z hlavných dôvodov odchodu z OĽANO tvrdenie že Matovič rokoval s ĽSNS. Pravda je taká, že Beluský prišiel za Matovičom a chcel vedieť o čom je rodinný balíček. Krúpa to využil a odišiel z Oľano. S fašistami sa podľa neho nerokuje. Dnes som poslanca Krúpu zastihol v družnom rozhovore s Beluským. Na záver si podali ruky ako najlepší priatelia. Nestarám sa do toho s kým sa Krúpa stretáva s kým rokuje. No je odporné keď robí to čo vyčíta iným. Mne povedal, že sa ho Beluský prišiel niečo spýtať. Takže jeho sa môže spýtať, ale Matoviča keď sa spýtal, tak sa Matovič spájal s fašistami.“ napísal Pročko na sociálnej sieti.

Okamžite prišla odpoveď od poslanca Martina Beluského, ktorého niektorí aj vládni poslanci označujú, ako jedného z najinteligentnejších poslancov v parlamente. Môže za to jeho kultivovaný prejav, bez vulgarizmov a s jasnými odpoveďami. Beluský je naozaj poslanec, ktorý keď rozpráva, tak to má hlavu a pätu a nikdy nejde do zbytočných primitívnych hádok.

„Vážený pán poslanec Jozef Pročko, ak by ste bol Vy predseda Výboru NR SR pre obranu pre bezpečnosť, pravdepodobne by sme dnes na internete mali fotku spolu my dvaja.

Ja sa na rozdiel od iných kolegov z parlamentu zaujímam o témy, ktoré trápia občanov. V deň, keď bola fotka urobená, sa konal brannobezpečnostný výbor za účasti ministra vnútra a prezidenta policajného zboru na tému zatvorených hraníc kvôli migrantov.

Ten výbor som sledoval online, avšak kvôli pracovným povinnostiam nie celý. Keď som na schodoch stretol p. poslanca Krúpu, slušne som sa ho opýtal, s akými závermi výbor skončil. Nič viac, nič menej.

Keď raz budete aj Vy niečo v parlamente znamenať, rád sa opýtam niečo aj Vás 😉“ odpísal poslanec ĽSNS Martin Beluský.

Pozrite si vystúpenie Martina Beluského v RTVS:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *