Pročko sa v parlamente priznal, že spal s Pellegriniho poslancom Erikom Tomášom

V parlamente sme dnes počuli aj zábavné slová a to práve od bývalého humoristu Jozefa Pročka, ktorý sa v minulosti premával nahý po námestí, aby zaujal divákov.

Dnes v parlamente počas faktickej poznámky kritizoval Pročko poslanca Hlasu Erika Tomáša a pýtal sa ho, či nevidel, čo sa tu dialo posledné roky a zakončil to slovami, ktoré rozosmiali celý parlament.

„Erik, ty naozaj nemáš ani kúsok takého… ach, nechcem ťa uraziť, pretože ťa poznám dlhé roky a viem, aký si bol kedysi čestný človek. Ty nevieš, čo sa tu dialo? Nevieš, čo tu robil Fico? Ty, Erik, ty si nevidel nahrávku Počiatek/Trnka, kde Počiatek povedal, že Fico ukradol dve miliardy so Slotom? Ty si to nevidel? Ja si ťa pamätám, Erik, ako sme v Halíči spolu spali,“ opisoval Pročko.

Šéf parlamentu Boris Kollár okamžite reagoval a pýtal sa „Vy ste spolu spali?!“

Pročko vysvetlil, že myslel na jednej izbe. Boris Kollár to však nenechal tak: „Prosím, neprerušujte pána Pročka, dajte mu späť čas, lebo ste ho prerušili, on ešte neskončil, možno ešte porozpráva, s kým spal, vráťte mu čas, dajte mu tam dve minúty.“

Erik Tomáš reagoval tiež a objasnil, že s Jozefom Pročkom nespal „Na úvod svojej faktickej poznámky chcem všetkých poslancov ubezpečiť, že som s Jozefom Pročkom nespal,“

„A za tieto primitívne debaty, namiesto konštruktívnych riešení tejto ťažkej doby, sú platení nehoraznými výplatami z daní ľudí, ktorým takto dokazujú svoju zbytočnosť a neschopnosť.“ napísala v diskusii pod videom Vierka.

„Školstvo na kolenách, zdravotníctvo pod zemou, cena energií ako Himaláje. Medzitým Pročko“ napísal Rudofl.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *