Pročko sa neudržal: Putin robí presne to, čo Hitler! Kotlebovci odišli, keď začal príhovor Zelenský!

Dnes v slovenskom parlamente vystúpil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a vládnych poslancov to chytilo za srdce.

Jeho príhovor sa veľmi dotkol aj bývalého humoristu Jozefa Pročka, ktorá opísal, čo Zelenskyj hovoril.

Ukrajinský prezident mal hovoriť o tom, že ruskí okupanti znásilňujú ženy a dievčatá a aj to, že „Putinov cieľ je podmaniť si za cenu zabíjania Ukrajinský ľud, ktorý nechce byť súčasťou Ruska, ale chce byť slobodný“ napísal Pročko.

Podľa bývalého zabávača Pročka Putinova propaganda vymýva mozgy „Putinova propaganda, ktorá roky vymýva mozgy Slovákom dosiahla u mnohých, ktorým ľudskosť nič nehovorí svoje. Podporovatelia Fica, Kotlebu, Suju, Pellegriniho, tvrdia, že Ukrajinci sú zodpovední za vojnu, Putin ich presvedčil, že sú všetci fašisti aj zavraždené deti, že Ukrajinci sú menejcenní.“

Poslanec OĽANO Pročko dokonca označil Putina za Hitlera „Naši dezoláti podporujú Putinove vojnové zločiny.Putin je novodobý Hitler.“

Pročkovi sa nepáčilo ani to, že poslanci Mariana Kotlebu odišli zo sály, keď začal rozprávať Zelenskyj „Robí a koná presne to čo Hitler. Vyhladzuje národ a skrýva svoje zločiny za obranu Ruska. Na prejave Zelenského neboli v pléne fašisti z Republiky a fašisti z ĽSNS po začatí príhovoru odišli zo sály.“ dodal na záver Pročko.