Pozdrav od Dráčika do USA Sorosovi: Prevrat ti vyšiel! Pekne ste nás ošklbali, ako husi!

Majiteľ Dráčiku napísal ďalší text na svojej webovej stránke, kde sa pustil do miliardára Georga Sorosa. Píše mu pozdrav do USA. Texty majiteľa Dráčika označili niektorí politici či médiá za konšpirácie, nenávistné či extrémistické.

Prinášame vám celé znenie z webu dracik.sk

Milý George.

Dúfam že sa máš dobre. Dlho sme sa nevideli. Píšem ti pri príležitosti výročia vášho úspešného prevratu u nás. Pekne ste nás ošklbali, ako husi. Tomu sa hovorí husársky kúsok. V tomto si naozaj dobrý, klobúk dole. Nevadí, máme to u vás odložené a úroky nám tam hore nabiehajú, alebo v tvojom prípade tam dole? Už sa v tom nevyznám.

Teraz to hlavné prečo ti píšem. Robím si vážne starosti o tvoje investície. Všetky tie ziskové neziskovky, uzavreto otvorené spoločnosti musia stáť majland. Keby to aspoň bolo k niečomu, ale prepáč stojí to za starú bačkoru. Je to banda tĺkov a darmožráčov. Furt len vysedávajú po kaviarňach, kaderníckych salónoch, promenádujú sa po mólach a mudrujú o ničom. Sami nie sú schopní nič vymyslieť a ani myslieť. Čakajú čo pošleš v sms-ke a potom to stále opakujú, ako pokazený gramofón. Napíšeš im, že je zamračené a oni to melú až do posledného dolára, aj keď je obloha bez obláčiku. Chápem, dnes už dobrých ľudí ťažko zoženieš, iba takých čaptákov. A ozaj, prečo si sa rozhodol zlikvidovať to NATO? Dobrý nápad.

Takže, sú to vyhodené peniaze. Dobre ti radím, zavri im kohútiky, ide na nás ťažká doba. Treba šetriť. Nech idú robiť niečo užitočné, prídu na iné myšlienky a nebudú vymýšľať hlúposti.

Nebuď však smutný, mám aj dobrú správu. Super investícia, tutovka. Je to úplne nová vec, preto musím byť diskrétny. Len toľko ti poviem, že robia hračky. Teraz majú masívnu reklamu. Neviem či ju aj ty z časti neplatíš. Vždy si mal veľké srdce, nikdy ti to nezabudnem. No vieš, cena v poslednom období dosť vyletela, ale neboj sa, vždy sme sa vedeli dohodnúť.

Tak sa maj pekne a očkovať sa nenechaj, lebo silnejší vírus ako si ty nevyrobili. Ani ja som sa nedal. A pozdrav prosím Henryho. Hillary nie, vieš že ju nemusím.       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *