Poslanec Žiak: Fico sa spojí s Kotlebom a Slovensko zaútočí na Ukrajinu!

Poslanec strany Richarda Sulíka Miroslav Žiak bol hosťom v diskusnej relácii TA3, kde šokoval svojim vyjadrením o vojnovom útoku Slovenska na Ukrajinu.

Podľa Žiaka je možné, že by sa strana Smer spojila s Kotlebom či Republikou a Hlasom „a my budeme tá krajina, ktorá zaútočí na Ukrajinu, zo západnej hranice“ povedal Žiak.

Vystúpenie Miroslava Žiaka sklamalo aj viacero ľudí a dali mu to pocítiť v diskusii:

„Pán Žiak nehnevajte sa ale dnes ste dostali na frak od moderátora, to habkanie stálo za. A to verklikovnie o Matovičovi je už trápne. Sulík je diletant.“ píše Laco.

„Miuko, nesklamal si…💪 Si este tupsi ako som si myslel“ píše Palo.

„Niektoré dnešné vaše vyjadrenia radšej ponechám bokom, ale reagujem na to, že podľa vašich slov, je SaS je pripravená sa vrátiť do koalície.Veď ste sa už raz vrátili, to dokedy sa mienia vaši ministri nechať odvolávať a znovu sa vracať? Toto nie je nejaké divadlo, ale reálna politika a jedná sa tu o budúcnosť Slovákov. Tak z toho nerobte frašku. Tu ide o prežitie nás všetkých počas tejto krízy, ale nepočula som z vašich úst jediné riešenie, aké kompenzácie môžeme očakávať. Všetci len rokujú, riešia, prejednávajú, pripravujú, ale výsledný efekt je jedna veľká NULA. Taká ako bola aj dnešná debata.“ píše Erika.

„No bola to veľká slabota , nestačí si len robiť srandu z Blahu , dezolátov či Občianskeho tribunálu, to nie je žiadna výzva, treba aj rozmýšľať a vedieť. A to pri tom nebola žiadna náročná zostava len ideológ 2 triedy od mafie, narcis z Olano a jeden z tých slabších moderátorov.“ píše Marek.

3 Replies to “Poslanec Žiak: Fico sa spojí s Kotlebom a Slovensko zaútočí na Ukrajinu!

  1. To je korunovaný v.. S čím tak asi budeme útočiť, keď nás totálne odzbrojili.Chudák, ten ani nevie kde je, kedy to je a čo sa robí. Veď všetky zbraňové systémy naši super múdri politici poslali len tak na Ukrajinu.

  2. Tak to je ale riadny idiot. Ha, ha, ha … to sa mu muselo zrejme v noci prisniť a ráno keď zobudil tak zistil, že má ruku v šerbli. Niekto by to mohol pokladať za HOAX, iný za dezinformáciu, a niekto aj za trestný čin šírenia poplašnej správy!!! A čo na to naši slávni prokurátori? Nič? Spinkajú spánkom Šípkovej Ruženky, či ako?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *