Poslanec OĽANO: Matovičova žena by bola najlepšia prezidentka! a uctievali by sme ich, ako kráľovskú rodinu, dodali ľudia

Denník Postoj napísal článok o manželke ministra financií Igora Matoviča. Pavlína Matovičová tvrdí, že podporuje klasickú rodinu a mládeži sa dnes vymývajú mozgy zvrátenosťami.

Pod článkom na denníku sa však strhla horúca diskusia, ktorú vyvolal práve Matovičov poslanec Milan Kuriak, ktorý by bol najradšej, keby Matovičova žena bola prezidentkou.

„Pavlinka, manželka Igora Matoviča by bola najepšia prezidentka našej krásnej krajiny.“ napísal Kuriak, ktorý dostal okamžite stovky reakcii.

„áno ..a spolu s Igorom by sme ich mali uctievať ako kráľovskú rodinu 🙄“ píše Jana.

Do poslanca sa pustila aj Petra „toto je inak Vaše posledne volebné obdobie. Robíte aj niečo alebo iba vypisujete na sociálnych sietach? Uz sa zacnite kontrolovat, ste vsetkym na smiech. Si ani neviem predstavit v zahranici, ze nejaky kolega pise oficialne o kolegovej zene, ktora je submisivne doma ticho a vobec nekandiduje, ze: Pavlinocka, nasa najlepsia prezidentka. Sa vratte do materskej skolky“ a dodala „za min. 3000 € / mesiac je vypisovať celé dni na sociálnych sieťach a komentovať príspevky! wow! Pekne ste s tými Vašimi voličmi vypiekli. Gratulujem. Mimochodom, na konzervatívnom denníku nie je na Vás jeden pozitívny feedback. Niečo zjavne robíte zle.“

V rozhovore dokonca Pavlína odpovedala, že prítomnosť Igora ju upokojuje „Aj mna upokojuje, ked je s nou. Prajem im, nech su co najviac spolu.“ napísala Martina.

One Reply to “Poslanec OĽANO: Matovičova žena by bola najlepšia prezidentka! a uctievali by sme ich, ako kráľovskú rodinu, dodali ľudia”

  1. Fsak to nie je Joke ?! Ak nie, tak je najvyssi cas si najst vrbu a povraz .. alebo .. This is all God’s doing man you can’t plan it, But if the devil’s in the details then I’m satanic .. Hail !!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *