Pellegrini skláňal hlavu na oslavách SNP so súčasnou vládou. Akože tam bol? „Ste sklamaním! Skončili ste! Môj hlas nemáte!“ odkázali ľudia

Bývalý premiér Peter Pellegrini sa zúčastnil na včerajších oslavách SNP v Banskej Bystrici, za čo dostal kritiku od jeho fanúšikov na Facebook.

„Cítim nesmiernu úctu a pokoru k pamätníkom udalostí z čias povstania. Ich odvaha a statočnosť si zaslúži náš rešpekt a uznanie, pretože sú vzorom pre nás všetkých ako vzdorovať zlu a násiliu. Rozhovory s nimi mi dávaju veľa, pretože s ľudskou skromnosťou hovoria o zložitých udalostiach, ktorým čelili. Zaslúžia si viac ako poďakovanie. Štát sa musí o nich vedieť postarať a s jedným taķýmto návrhom prichádza HLAS – sociálna demokracia aj do parlamentu.“ napísal Pellegrini.

Na tieto oslavy totiž nebola pustená verejnosť a užívala si ich len vláda a VIP hostia. Pellegrini tam ale stál vedľa vládnych činiteľov. Čo tam robil, keď nie je vo vláde a kritizuje ju?

Ľudia sa do neho v diskusii pod jeho príspevkom okamžite pustili.

„Ste čím dalej tým viac veľkým sklamaním, a ľudia vám to spočítajú. Spolupracujete s touto bandou, ktorá zdevastovala celé Slovensko. Asi na vás niečo majú.“ napísala Viktória.

„Pellegrini je človekom mnohých tvárí. Najskôr skritizuje vrchnosť, že občanov na oslavu SNP nepustila, ale vzápätí mu spoločnosť vrchnosti na oslave nevadí. Už sa vidí v kresle premiéra alebo prezidenta. Ja tomuto farizejovi hlas nikdy nedám.“ hnevá sa Emília.

„Dúfam,že po dnešku vám preferencie klesnú pod čiernu zem“ píše Silvia.

„Ja mam dnes narodeniny ale vidiet Vás v tejto zostave je ten najhorši dar čo som dostala .Dali ste prednosť ľuďom čo mi nestoja ani za zmienku . Pre mňa veľke sklamanie Vašej osoby a viem komu vo voľbách určite nedam hlas . Nechybali Vám tam ľudia žijuci Slovenskom a nemali sa tam šancu dostať lebo ?“ píše sklamane Renáta.

3 Replies to “Pellegrini skláňal hlavu na oslavách SNP so súčasnou vládou. Akože tam bol? „Ste sklamaním! Skončili ste! Môj hlas nemáte!“ odkázali ľudia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *