Osoba v košických potravinách nakupovala v nohavičkách. Ľudia ostali veľmi pohoršení

Sociálnymi sieťami sa šíri fotografia osoby, ktorá podľa všetkého v košickom obchode s potravinami Lidli nakupuje len v spodnom prádle (môže ísť aj o spodok ženských plaviek) na spodnej časti tela a na vrchu v priesvitnom tričku.

Z fotografie nie je jasné určiť, o aké pohlavie ide a ani, kedy presne bola fotografia urobená.

Osoba platí pri pokladni, má namaľovanú tvár a ľudia sú pohoršení. Ľudia sa pýtajú, či osoba ide z maškarného plesu (ale tam by asi nebola v nohavičkách) alebo z nejakého „dúhového pochodu“.

„Nechcel som to uverejniť, ale dnes mi toto prišlo,keď takéto indivíduá nakupujú v Lídli.Tu v Košiciach.. A ja sa pýtam????Ako mam toto vysvetliť deväť ročnej dcére,keď sa ma opýta..Tatik????A toto je čo????Prečo je ten ujo,alebo teta,lebo ani ja sám teraz neviem,či je to on,alebo ona takto pomaľovaný a takto vyzerá????No povedzte,čo mám na toto povedať??“ pýta sa autor príspevku na sociálnej sieti.

V posledných dňoch po tragickej udalosti, kedy boli zabití dvaja LGBTI muži na Zámockej ulici v Bratislave pred gej barom sa na sociálnych sieťach objavujú nenávistné komentáre. Takéto fotografie situáciu vôbec neupokujujú.

„Toto je jeden hnus …. môžu si hovoriť čo chcú, toto čudo to nemôže mať v hlave v poriadku… no to v žiadnom prípade“ píše Anna k fotografii.

„To je jednoduchá provokácia čaká na to kto ,kedy,čo povie na ňu alebo na neho a hneď pobeží k mediám a vulgárne bude nadávať na adresu „fašistov,teroristov,extremistov“ myslí si ďalší diskutujúci.

„Pozri Maroško pokiaľ to čudo išlo na karneval,Halloween,párty… tak to ako cez umelecké oko beriem klobúk dole   inak v spodnom prádle,plavky a podobne hygiena zakazuje vojsť nakupovať polonahý do potravín“ píše Eleonóra.

„Toto je liberalizmus a jeho choré zmýšlanie. Proste od nudy alebo peňazí nevedia čo robiť. A toto chce vychovávať deti?!? Opytám sa k čomu vychovávať ??? Toto je príklad výchovy?“ piše Ladislav.

„Ta na toto sa ani nedá nič povedať ani vysvetliť proste.. Brutal ľudia už od rozkoše nevedia co zo sebou dávno také niečo nebolo.. Toto na verejnosť nepatrí..“ myslí si Jaro.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *