Opitý Ukrajinec jazdil po Bratislave a toto urobil policajtom, keď ho zastavili (Video)

Bratislavskí policajti mali v stredu v ranných hodinách postarané o „zábavu“, keď spozorovali 28 ročného Ukrajinca na aute, ako opitý jazdil po meste.

Ten nafúkal 2,9 promile alkoholu a policajtom ešte aj nacúval do auta.

Polícia o celom prípade informovala na sociálnej sieti a pridala aj video zo zásahu.

„Policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky mali včera (06.07.2022) v skorých ranných hodinách plné ruky práce. Ich pozornému oku neuniklo motorové vozidlo zn. VW ukrajinského evidenčného čísla, ktorého vodič jazdil po Mlynskej doline. Vozidlo hliadka spozorovala ako vyšlo z čerpacej stanice smerom na Patrónku, pričom malo zapnuté výstražné svetelné znamenie a jazdilo z pruhu do pruhu. Na základe toho sa vodiča hliadka rozhodla zákonným spôsobom zastaviť a skontrolovať. Vodiča vyzvali, aby sa podrobil vykonaniu dychovej skúšky. Tou bola 28 – ročnému Dmytrovi D. nameraná hodnota 1,39mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 2,90 promile.

Vodič bol v súlade so zákonom obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na príslušné oddelenie pre vykonanie ďalších úkonov.“ píše polícia.

Ukrajincovi teraz hrozí väzenie

„Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave I začal trestné stíhanie vo veci trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky voči 28 – ročnému Dmytrovi D.

V prípade preukázania viny pred súdom, hrozí 28 – ročnému Dmytrovi D. odňatie slobody až na jeden rok.“

One Reply to “Opitý Ukrajinec jazdil po Bratislave a toto urobil policajtom, keď ho zastavili (Video)”

  1. Čo?tento nepotrebuje brániť Ukrajinu?Lepšie sa premávať ožratý po Blave.Hovno sa mu stane,len preto lebo je chudáčik zo sužovanej Ukrajiny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *