Odkaz dôchodcov: Matovič bude mať v ďalších voľbách 40%! Teraz nech sa Slováci hanbia! Prehralo celé Slovensko!

16.decembra 2022 padla vláda Eduarda Hegera, ktorú každý označoval, ako vládu Igora Matoviča. Aj keď hnutie OĽANO už nemá taký výtlak voličov, ako pred voľbami, stále sa nájdu stovky ľudí na sociálnych sieťach, ktorí ich podporujú.

V skupine na podporu Igora Matoviča sa dnes našli veľmi smutné status, ktoré uverejnili väčšinou dôchodcovia.

„Slováci by sa mali hanbiť .Prehrali ľudia prehralo Slovensko. A to je hanba do celého sveta. A hlavne pre Slovákov na Slovensku , že si dali žožrať zas mafii.“ napísala Ľudmila.

Iní si zase myslia, že OĽANO v ďalších voľbách získa 40% „Igor dúfam že sa národ spamätá a v ďalších voľbách získate aspoň 40 percent a svoje premiérske kreslo si udržíte po celé volebné obdobie len potom by ľudia videli že už nič lepšie voliť nemohli“ napísal Jozef.

„Chudák p Matovic  Ja ho budem stále voliť je dobrý človek  To si nezaslúži 2a pol roka mu nedajú pokoj“ píše Helena.

„Vždy budem voliť stranu Oľano na čele s pánom Matovičom . Je to jediné dobro pre všetkých čestnych ľudí . Pan Matovič ďakujeme za všetko čo ste pre nas všetkých stihol urobiť aj napriek všetkým problemom ktoré spôsobili ľudia z opozície a strany SaS. Prajem všetkým ľudom dobrej vôle krasne sviatky vianočné“ myslí si Eva.

Igor Matovič vysvetlil, ako to podľa neho bolo u prezidentky, kde na poslednú chvíľu stiahol svoju demisiu, ktorou mohol zachrániť vládu

„… ak sa raz rozhodnete spraviť niečo, o čom hoci aj v poslednej možnej chvíli usúdite, že by to bolo nemorálne … neurobte to, hoci by si z vás neprávom potom aj prezident robil srandu. Moje svedomie dnes v poslednej možnej chvíli zobudil telefonát človeka, ktorému, keď som povedal, kde som a čo robím, tak mi povedal len pár slov: “Bojovník sa pred mafiou neskláňa!” … zahanbil som sa, precitol som a tak som si od pána kancelára zobral z ruky aj originál aj kópiu mojej demisie. Nič som mu “nevytrhol”, ako zákerne začal okamžite šíriť prezidentský palác, čo mi je ľúto a hlavne nerozumiem, prečo späťvzatie demisie potreboval takto dehonestujúco prezidentský palác vôbec proaktívne komunikovať.“ napísal na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *