Novinárka vyškolila Hegera v živom vysielaní: „Ja vôbec nerozumiem tomu, čo hovoríte!“ a potom prišla odpoveď premiéra

Vládna kríza tieto dni vrcholila a novinári sa pýtali samotného premiéra rôzne otázky a chceli jasné odpovede.

Tie však dostávali len veľmi ťažko, až to nakoniec jedna z novinárok povedala nahlas.

Premiérovi Eduardovi Hegerovi povedala na rovinu pred všetkými, že vôbec nerozumie, čo jej odpovedá.

„Pán premiér, ja sa snažím toto pochopiť, vy dostávate úplne konkrétne otázky, na ktoré odpovedáte absolútnymi frázami.“ povedala novinárka premiérovi.

„Ja sa snažím spraviť si nejaké poznámky do živého vstupu, ktorý mám o chvíľu , a ja vôbec neviem, čo mám povedať, lebo ja vôbec nerozumiem tomu, čo hovoríte“ dodala.

Premiér Heger jej len odpovedal „Nezdieľam, tento váš názor“.

„Kedysi keď som sa vysmieval Ľuptakovi, ktorý aspoň hovoril zo srdca, a som hovorieval, že hlbšie už úroveň politiky nemôže klesnúť. Potom ale prišli politici typu Cuper, Slota, Ďuračka (…moj ctený poslanecký kotkoxt), tak som si druhýkrát povedal že v tej politike hlbšie klesnúť sa už nedá. Hlboko som sa mýlil, Hegerko a tá jeho družina sú dôkazom transformácie Homo-sapiens na homo-debilicus…“ píše v diskusii Slovák.

4 Replies to “Novinárka vyškolila Hegera v živom vysielaní: „Ja vôbec nerozumiem tomu, čo hovoríte!“ a potom prišla odpoveď premiéra

  1. Tak je to vzdy a vsade… v kazdej krajine, hocikde na svete… u vsetkych politikov a vladarov… tliachat, dristat, zatlkat, klamat, podvadzat… hlavne ze je dotycny clovek „pri korytku“ a moze kradnut. Zvieraci pud sebazachovy a tuzba, byt co najvyssie, v hiearchickom trojuholniku moci na planete. Zvieracie chovanie je najtypickejsie predovsetkym pre jedincov s nizsim intelektom. Ak ma dotycny clovek vyssi intelekt, tak dokaze pracovat s psychologiou, filozofiou, ci inymi vedami o zivote ludskej rasy na Zemi. Filozofi maju dokonca modely, moznej funkcnej stastnej spolocnosti, spravidlivej, bez penazi / financii / platidla a vymenneho obchodu.

  2. Je to čistý idiot. Veď on jej vlastne zase nič nepovedal iba pustil ďalšiu frázu. To ako čo malo byť? Nezdieľam tento názor. To ako, že je odpoveď na otázku novinárky? Veď mi pripadal ako tupec ktorý nemá ani najmenšiu predstavu o čom tá chudera novinárka hovorí. To už takouto odpoveďou tvrdo zaútočil na hlupaňu Re_mišovú. Tej zase pre zmenu odpovede dáva moderátor!!! Neuveriteľné akých tupcov to máme v dnešnej vláde. Boh ochraňuj Slovensko a rodu verných Slovákov!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *