Nechutná kampaň?! Využívajú žiakov, aby stáli v zime s reklamou na voľby?!

Komunálne a krajské voľby sú už túto sobotu a spolu s kampaňou je tu aj antikampaň na ostatných oponentov.

Na sociálnej sieti kandidáta na prešovského predsedu samosprávneho kraja Jána Bynca sa objavili fotografie mladých chlapcov, ktorí držia billboardy, na ktorých je reklama na ďalšie kandidáta na župana.

Chlapci stoja v zime, v kapucniach, držia billboardy na ktorých je kandidát za KDH Milan Majerský.

Či ide o brigádu alebo sú to dobrovoľníci nie je známe. Niektorých však takýto spôsob kampane pohoršil.

„Nový systém výuky na stredných školách v Prešovskom kraji, či novodobé otroctvo? Hovorí sa, že pán Majersky mal už ako učiteľ na cirkevnej škole bohaté skúsenosti so zneužívaním žiakov…“ píše Bync k príspevku.

„…keďže ako bývalý majster odborného výcviku viem ako to funguje, stačí aby príslušníci PZ si vyžiadali OP dotyčných osôb, a pokiaľ sa preukáže že nie sú momentálne uvoľnení zo školy z akéhokoľvek relevantného dôvodu, je to na podnet na kontrolu školy …predpokladám že sa jedná o žiakov elokovaných pracovísk, kde sa fest kryje záškoláctvo – absencie, a títo žiaci sú používaní v „rámci praktickej výuky“ ako pomocní robotníci na súkromné účely …každý majster odborného výcviky týmto že ich kryje počas vyučovania riskuje vyhadzov zo školy, v pripade úrazov je aj jednou nohou v base …to neodmodlia…“ píše Peter v diskusii.

„A ako to bolo keď sa volila p.Turčanova na primátorku v Prešove presne tak isto stály popri cestách mladí ľudia a s bannerom v ruke KDH má svoje praktiky to je teda fakt . “ píše Alexander.

„Dnes ráno vo Svidníku… niečo strašné….. Dotyčný pán ktorý tam bol propagovaný by sa mal nad tam tak isto zamyslieť….“ píše Tomáš.

„V politike už dávno nevyhráva charakter. Čo bolo niekedy nenormálne,je teraz normálne a tí najslabší majú najväčšie egá. Držím prsty nezávislému kandidátovi,ktorý vnesie do politiky trocha viac zdravého rozumu.“ píše Stano.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *