Natočili mladíka v obchode, ktorý mal umelé nechty na nohách. Toto je asi tá progresívna doba?

Doba sa mení a dnes môžeme v uliciach vidieť naozaj všetko. Ľudia sa obliekajú, ako chcú a neriešia, čo si o nich myslia iní.

Už dávno neplatí, že ženské šaty nosia len ženy a naopak. Takisto aj rôzne doplnky. V uliciach môžeme stretnúť transexuálov, ktorí majú mužskú tvár a lesk na pery ako žena, čo opätky.

V USA niekto natočil mladíka v potravinách pri tom, ako si vyberal tovar. Nič by na tom nebolo zvláštne, keby chlapec nemal umelé nechty na prstoch na nohách.

Ale nie len tak obyčajné, ale také, že by ste si ich všimli aj na žene!

Sociálnymi sieťami sa šíri fotografia osoby, ktorá podľa všetkého v košickom obchode s potravinami Lidli nakupuje len v spodnom prádle (môže ísť aj o spodok ženských plaviek) na spodnej časti tela a na vrchu v priesvitnom tričku.

Z fotografie nie je jasné určiť, o aké pohlavie ide a ani, kedy presne bola fotografia urobená.

Osoba platí pri pokladni, má namaľovanú tvár a ľudia sú pohoršení. Ľudia sa pýtajú, či osoba ide z maškarného plesu (ale tam by asi nebola v nohavičkách) alebo z nejakého „dúhového pochodu“.

„Nechcel som to uverejniť, ale dnes mi toto prišlo,keď takéto indivíduá nakupujú v Lídli.Tu v Košiciach.. A ja sa pýtam????Ako mam toto vysvetliť deväť ročnej dcére,keď sa ma opýta..Tatik????A toto je čo????Prečo je ten ujo,alebo teta,lebo ani ja sám teraz neviem,či je to on,alebo ona takto pomaľovaný a takto vyzerá????No povedzte,čo mám na toto povedať??“ pýta sa autor príspevku na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *