Naď má silný odkaz Slovákom: Ja som vlastenec! Z toho, čo vám ukážem, budete mať zimomriavky!

Jaroslav Naď, bývalý a dočasný minister obrany (za Demokratov), ktorý bol odvolaný z funkcie, sa pred nadchádzajúcimi voľbami snaží presvedčiť voličov, že je vlastenec. Robí tak prostredníctvom videa, ktoré obsahuje zostrihané výroky opozičných politikov a emocionálne silné zábery z vojny na Ukrajine.

„Aby bolo jasné, kto je vlastenec a kto je proruský zapredanec. Treba si uvedomiť, ako hanebne je slovenská opozícia ochotná ohroziť národné záujmy Slovenska,“ vysvetlil svoj príspevok Naď.

Naď tiež naznačuje, že to, či sa vám jeho video páči alebo nie, je ukazovateľom vašej slušnosti alebo neslušnosti. Preto sa stále objavuje pluralita názorov na ministerstvo obrany. Okrem toho Naď používa niekoľko výrokov, ktoré odzneli pred začiatkom vojny a ľudia vo videu nemali také informácie, aké majú dnes. Minister to však nepriznáva.

„A aby bolo úplne jasné, aké koncentrované zlo títo ľudia sledujú, použime niekoľko šialených scén z kremeľskej propagandy, z ktorých každá vyvolá u každého slušného človeka zimomriavky,“ pokračuje Naď.

Podľa Naďa voľby nebudú o ideológiách a politických orientáciách, ale o niečom inom. Opäť hovorí o organizovanom zločine. Demokratická strana však už niekoľkokrát naznačila, že jej hlavným záujmom je naďalej vytvárať spokojnosť v očiach západných spojencov.

„Priatelia, v septembri nebudeme mať voľby o tom, či tu bude vládnuť ľavica, pravica, konzervatívna alebo progresívna ideológia. Voľby budú doslova o ochrane našej demokracie pred návratom síl, ktoré Slovensko uvrhli do pekla organizovaného zločinu. Síl, ktoré dnes neváhajú tlačiť na ruské spravodajské siete, aby destabilizovali našu spoločnosť,“ uzavrel Naď.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *