Na ruského top tenistu sveta kričali trápne slová fanúšikovia. Ten sa otočil, prišiel k ním a začalo to

Momentálne najlepší tenista sveta z Ruska Daniil Medvedev zažil v kanadskom meste Moentreal naozaj trápne chvíle od miestnych fanúšikov.

Rus, ktorý je aj po poslednej prehre momentálne najlepší tenista sveta na prvom mieste, si od fanúšikov v Kanade vypočul ostré slová.

Keď si po zápase išiel plnit mediálne povinnosti, fanúšik po ňom kričal, že je „Loser, loser“. Rus sa otočil a prišiel priamo k fanúšikovi a zasahovať musela aj ochranka.

Medvedev bol však kľudný, ale opýtal sa ho „Čo si to povedal?!“.

Následne dobehla celú situáciu riešiť aj ochranka, no Medvedev sa pustil do vysvetľujúcej debaty s hlučným fanúšikom. Rus mu povedal ,že by mal popremýšľať nad tým, čo na koho vykrikuje.

Londýn: Rusko chce posilniť pozície na juhu Ukrajiny, pokračujú útoky pri Donecku

Prioritou ruskej armády za posledný týždeň bolo zrejme preorientovať jednotky na posilnenie pozícií na južnej Ukrajine. Vo svojej pravidelnej správe to v nedeľu uviedlo britské ministerstvo obrany. Boje na Donbase však pokračujú. Ruskom podporované jednotky, najmä milície separatistickej Doneckej ľudovej republiky (DLR), aj naďalej útočia na sever mesta Doneck.

Moskva v sobotu oznámila, že získala plnú kontrolu nad dôležitou obcou Pisky na východe Ukrajiny. Velenie ukrajinskej armády ale následne uviedlo, že o Pisky sa naďalej tvrdo bojuje. To potvrdila aj nedeľná správa zhŕňajúca najnovšie poznatky britských spravodajských služieb. V nej sa uvádza, že v obci Pisky neďaleko doneckého letiska sa stále odohrávajú veľmi ťažké boje.

Podľa Londýna je cieľom ruských útokov v oblasti pravdepodobne zabezpečiť „diaľnicu M04“, ktorá predstavuje hlavný prístup k Donecku zo západu.

Rakúske médiá: Opití ukrajinskí diplomati mali vo Viedni autonehodu

Auto ukrajinského vojenského atašé s diplomatmi narazilo do auta so štyrmi nemeckými turistami. Jeden z ukrajinských diplomatov sa odmietol podrobiť dychovej skúške. Test u ďalšieho diplomata preukázal vysokú hladinu alkoholu v tele. Hovorca ukrajinského ministerstva zahraničia Oleh Nikolenko uviedol, že diplomatický status nedáva nikomu právo „porušovať pravidlá cestnej premávky a ohrozovať ostatných ľudí“, cituje web The Kyiv Independent.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *