Na ruského top tenistu sveta kričali trápne slová fanúšikovia. Ten sa otočil, prišiel k ním a začalo to

Momentálne najlepší tenista sveta z Ruska Daniil Medvedev zažil v kanadskom meste Moentreal naozaj trápne chvíle od miestnych fanúšikov.

Rus, ktorý je aj po poslednej prehre momentálne najlepší tenista sveta na prvom mieste, si od fanúšikov v Kanade vypočul ostré slová.

Keď si po zápase išiel plnit mediálne povinnosti, fanúšik po ňom kričal, že je „Loser, loser“. Rus sa otočil a prišiel priamo k fanúšikovi a zasahovať musela aj ochranka.

Medvedev bol však kľudný, ale opýtal sa ho „Čo si to povedal?!“.

Následne dobehla celú situáciu riešiť aj ochranka, no Medvedev sa pustil do vysvetľujúcej debaty s hlučným fanúšikom. Rus mu povedal ,že by mal popremýšľať nad tým, čo na koho vykrikuje.

Londýn: Rusko chce posilniť pozície na juhu Ukrajiny, pokračujú útoky pri Donecku

NEZABUDNI PREČÍTAŤ:  Nový český prezident: Ukrajina si po vojne zaslúži byť členom NATO

Prioritou ruskej armády za posledný týždeň bolo zrejme preorientovať jednotky na posilnenie pozícií na južnej Ukrajine. Vo svojej pravidelnej správe to v nedeľu uviedlo britské ministerstvo obrany. Boje na Donbase však pokračujú. Ruskom podporované jednotky, najmä milície separatistickej Doneckej ľudovej republiky (DLR), aj naďalej útočia na sever mesta Doneck.

Moskva v sobotu oznámila, že získala plnú kontrolu nad dôležitou obcou Pisky na východe Ukrajiny. Velenie ukrajinskej armády ale následne uviedlo, že o Pisky sa naďalej tvrdo bojuje. To potvrdila aj nedeľná správa zhŕňajúca najnovšie poznatky britských spravodajských služieb. V nej sa uvádza, že v obci Pisky neďaleko doneckého letiska sa stále odohrávajú veľmi ťažké boje.

NEZABUDNI PREČÍTAŤ:  Nový český prezident: Ukrajina si po vojne zaslúži byť členom NATO

Podľa Londýna je cieľom ruských útokov v oblasti pravdepodobne zabezpečiť „diaľnicu M04“, ktorá predstavuje hlavný prístup k Donecku zo západu.

Rakúske médiá: Opití ukrajinskí diplomati mali vo Viedni autonehodu

Auto ukrajinského vojenského atašé s diplomatmi narazilo do auta so štyrmi nemeckými turistami. Jeden z ukrajinských diplomatov sa odmietol podrobiť dychovej skúške. Test u ďalšieho diplomata preukázal vysokú hladinu alkoholu v tele. Hovorca ukrajinského ministerstva zahraničia Oleh Nikolenko uviedol, že diplomatický status nedáva nikomu právo „porušovať pravidlá cestnej premávky a ohrozovať ostatných ľudí“, cituje web The Kyiv Independent.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *