Mladú Slovenku s dieťaťom v brušku ubil niekto na smrť v Čechách

Ešte 13.októbra našli mladú Slovenku zbitú pri krajnici v Českom meste Plzeň. Tá bohužiaľ umrela v nemocnici.

Smutná správa prišla pár dní po tom, čo smrť jej nenarodeného dieťaťa potvrdil otec dievčaťa. Informuje o tom portál TN.cz s odvolaním sa na plzenskú fakultnú nemocnicu.

Dvadsaťročná žena pôvodom zo Slovenska, ktorú brutálne zbitú našiel pri krajnici hlavného ťahu z Plzne okolo idúci vodič, svojim zraneniam podľa informácií TN.cz v plzenskej fakultnej nemocnici podľahla.

Ako sme už informovali skôr, stav mladej Slovenky bol veľmi vážny. Minulú stredu navyše museli lekári vybrať zo ženinej maternice mŕtvy plod. V čase útoku bola totiž v treťom mesiaci tehotenstva.

„Policajti okolnosti prípadu ďalej preverujú, bola nariadená súdna pitva,“ oznámila k úmrtiu ženy redakciu TN.cz hovorkyňa plzenskej polície Eva Červenková.

Mladá žena mala zranenie predovšetkým v oblasti tváre a hlavy a už v čase, keď k nej prišli privolaní záchranári, bola v bezvedomí.

Slovenka, pochádzajúca zo Spišskej Novej Vsi, sa mala živiť prostitúciou. 

„Za ňu sa zrejme žiaden pochod konať nebude …tak ako za tých päť zabitých študentov na zastávke !… Úprimnú sústrasť rodine. Veď predsa na každom živote záleží…“ píše v diskusii Mária.

„Je mi to ľúto,ale dievčatá keď robíte takúto prácu,tak nie na cestách veď sú aj také podniky a tam je to bezpečnejšie podľa mňa..Na ceste keď sa stopuje ,tak neviete na akého magora narazíte.“ píše Silvia.

Celý príbeh dvadsaťročnej Nikoly

Vo štvrtok 13. októbra po jednej hodine popoludní bola na nájazde na hlavný ťah z Plzne na Domažlice pri čerpacej stanici Mol medzi Plzňou a Sulkovom nájdená veľmi vážne zranená žena. Jej bezvládne a skrvavené telo ležiace na krajnici si všimol prechádzajúci vodič, ktorý jej ihneď poskytol prvú pomoc a privolal záchranné zložky.

Záchranári si ženu prevzali do starostlivosti a minimálne pol hodiny sa pokúšali ju stabilizovať, aby vôbec mohla byť transportovaná do nemocnice. „Ženu vo veku približne dvadsať rokov sme s ťažkým zranením a vo veľmi vážnom stave transportovali na Emergency Fakultnej nemocnice Lochotín,“ uviedla tlačová hovorkyňa záchranárov pre portál krimi-plzen.cz

Policajti nájazd uzavreli a na miesto bol povolaný výjazd kriminálnej polície aj policajný technik na zabezpečenie všetkých možných stôp. Čo sa neďaleko čerpacej stanice vlastne stalo, teraz policajti zisťujú.

„Dnes krátko po jednej hodine popoludní sme prijali oznámenie o zranenej žene nájdenej neďaleko jednej z čerpacích staníc na výjazde z Plzne. Jednalo sa o cudzinku narodenú v roku 2002. V súčasnej chvíli prebiehajú prvotné úkony trestného konania a k prípadu tak zatiaľ nie je možné poskytnúť bližšie informácie ,“ doplnila nám tlačová hovorkyňa polície. (zdroj: krimi-plzen.cz)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *