Matovič totálne vybuchol v parlamente na známeho politika: Hajzel čo tu stál je novodobý Hitler!

Dnes sa v parlamente riešilo odvolávanie ministra vnútra Romana Mikulca a keď po Robertovi Ficovi nastúpil Igor Matovič, nastalo v parlamente peklo.

Matovič označil strany Smer a Hlas za strany, ktoré kradli v miliónoch a rozkrádali peniaze nás všetkých.

„Henten hajzel, čo tu stál, to je novodobý Hitler, lebo človek, ktorý dovolí rozkradnúť systematicky krajinu – s Pellegrinim rozkradli krajinu za 30 miliárd eur – ten má ešte chuť kázať o morálke?“ a pozeral sa na Fica.

„Nájde sa ešte niekto na Slovensku, komu Matovič ešte nevynadal?“ pýta sa diskutujúci.

„Posledny zhasnúť a vypadnúť. Niekdajší Richtári by vedeli lepšie spravovať krajinu ako týchto 150 babrakov za 30 rokov klamstiev a šaskárne.“ píše Šogor.

„Taký človek je ministrom?! On vôbec nemá čo robiť vo vlade je to chory človek!!!“ piše Robert.

„Hocikto iný, komu by takto nadával a ten by mu dal po papuli, by som sa nedivila.“ píše Viera.

„Bola chyba, že sme nemcom predali elektrarne. Mali sme im predat celu krajinu.“ smeje sa Marek.

One Reply to “Matovič totálne vybuchol v parlamente na známeho politika: Hajzel čo tu stál je novodobý Hitler!”

  1. Ak to pomôže, tak to urobte. Spýtajte sa Harabina, či sa to dá. Ak áno, už včera bolo neskoro.! A Kotlebovci budú niekto, komu opravdu záleží na veci! Fico s Pelegrinim ma nikdy nepresvedčia o tom, že e im ide o národ. Stále iba sprostia ľudí a SKUTEK UTEK! ROBIA TO TAK, ABY NIKOMU NEUBLÍŽILI! Zbierajú body a nových voličov. A potom zas… Prečo asi ich národ nevolil di tretice? Lebo sme ich mali plné zuby. Vzdy pred voľbami vedeli co ľudia potrebujú a po voľbách… srali na nás! Zasvinili nás ciganmi. Starostovia z východu si s nimi nevedeli rady. Kto to vyriešil Kotleba.!!! Fico s Kalinako nás presviedčali so smiechom do kamier, aby sme sa s nimi naucili žiť! No hrôza! Teraz cigáni, aby prežili, robia degti a žijú z pridavkov na deti. Aj to bola Ficova politika…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *