Matovič je odhodlaný za svoju vlasť a pre dobro Slovákov aj zomrieť, vyhlásil

Šéf OĽANO Igor Matovič tvrdí, že na rozdiel od iných, on je skutočný bojovník. Takto sa vyjadril na sociálnej sieti ešte stále dosluhujúci minister financií.

„Médiá neustále riešia “záhadu”, kto mi v čase podania demisie povedal vetu z úvodu. Jedni tvrdia, že to bol záhadný kňaz, dnes iní, že Jožo Pročko. Zajtra budú ďalšie fabulácie. Je to zbytočné. Nebol to nikto z politiky, nikto z cirkvi, ale niekto, koho určite nevystavím verejnému lynču,“ píše šéf OĽANO.

„Na ceste k tomu bolo moje zaváhanie, či vydieračom nepodhodiť seba, aby uspokojili svoje krvavé sny … a som rád, že som v hodine dvanástej dostal budíček, ktorý mi umožnil zachovať si dušu bojovníka, ktorý sa absolútnemu zlu postavil zoči-voči dávno predtým, ako až smrť Jána a Martiny vytiahla z kaviarní tých ekobioraw bojovníkov,“ pokračoval Matovič.

Teda zatiaľ len politicky. „Radšej (politicky) zomriem v boji, ako by som sa mal skloniť pred mafiou a ich užitočnými idiotmi.“ Nuž, je treba poznamenať, že Matovič bol naozaj známy už pred vraždou novinára Kuciaka a jeho snúbenice.

Matovič dokonca tvrdí, že odstúpi z funkcie ministra financií „Ponúkol som SaS, že v prípade, ak si prestanú brať ľudí za rukojemníkov a schvália pomoc ľuďom s energiami cez štátny rozpočet, hrdo a spokojne odstúpim z postu ministra financií.“

„Bolo to najlepšie rozhodnutie, ze ste demisiu stiahol, aj tak by sa nic nezmenilo. Sulík je klamar a zradca a tak ci tak by hlasoval za odvolanie. Volila som vas ako bojovnika a nezmenil ste sa, ste stale ten isty Matovič. Moj hlas máte vždy a je nás veľa ✌️✌️✌️ Spolu to dame“ píše podporné slová Matovičovi v diskusii Miriam.

„Pan Matovic vykazuje črty narcistickej a histrionskej poruchy osobnosti. Nechápem prečo jeho kolegovia, ktorí sú mu blízki nedokázali jeho neprofesionálne správanie korigovať. Miesto upratania si v OLANO a ďalšieho pokračovania vo vládnom programe sa za cenu kultu osobnosti Matovica diali scény a drámy ako v Brodway show. To ozaj OLANO zahodilo mandát, čo dostalo vo voľbách kvôli človeku, čo píše na FB rýchlejšie ako rozmýšľa? A co poslanci OLANO a niektorých partnerov, ti co urobili pre povolenie vlády? Vládu ste si pán Matovic dokazili sám. Ľúto mi je Hegera a aj nás všetkých co sme Vás volili a sklamali sa. Vy ste na príčine, ze sa vráti Fico a jemu podobni. Zlodej kričí chyťte zlodeja pán Matovic. Vola sa to sebareflexia.“ kritizuje Matoviča Jana.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *