Kým ľudia ratovali zrazených, ožratý Dědeček kričal, že on nemá čo vysvetľovať: „Dakedy vás za rúško hodili na zem a on? Zavraždil ľudí!“

Sociálnymi sieťami sa šíria ďalšie videá z reportáže televízie JOJ, ktoré nahrali opitého vraha Dušana Dědečka tesne po tom, ako svojim automobilom zavraždil piatich ľudí a ďalších brutálne zranil.

Dědeček bol arogantný a kým ostatní hľadali svojich mŕtvych kamarátov či ratovali zranených, on sa choval ako by sa nič nestalo.

A nie len to. Dědeček bol aj pekne drzý. Policajtom kričal, že on nemá čo vysvetľovať.

„Ja vám nemám čo vysvetľovať. Nechápeme sa?!“ hovorí arogantným hlasom vrah nevinných ľudí.

Svedkovia nehody nechápali jeho správanie. Kým ostatní boli v totálnom šoku, pozerali sa na zem, kde zvonili telefóny ľuďom, ktorí už nežili, opitý Dědeček sa choval veľmi arogantne.

Do opitého vraha sa okamžite pustili aj ľudia v diskusii: „Nemá čo vysvetľovať? Mali ho bez vysvetľovania v momente uzemniť a mal tlamou cestu boskat a až potom sa ho mali pýtať, … v minulosti ten čo v obchode nemal rúško, tak bol uzemnený a tento ešte sa vyhráža policajtom?“ píše Bartolomej.

„Škoda, že u nás nie je trest smrti. Takýto čin by si to plne zaslúžil. Teraz bude vyžierať naše dane človek, ktorý svojou tuposťou a ľahostajnosťou zabije x ľudí a zničí životy ich rodinám.“ píše Pavol.

„Úprimnú sústrasť rodičom, neviem si niečo také ani predstaviť…. Ale byť na mieste toho rodiča tak ani policajti by ho predomnou neuchránili !! Hovädo, arogantné sku….é !!!“ píše Bohuslav.

„Bastard to je. Neverím že bol za volantom prvý krát ožratý. Možno ho aj chytili ale za peniaze a známosti je všetko na Slovensku možné.“ píše Juraj.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *