Kotlebovci zbúrali dom, ktorý nelegálne obývala rómska rodina: Ste rasisti! Odkazujú im ďalší

V Tisovci si každý mohol všimnúť, že stál špinavý starý dom, okolo ktorého sa nachádzalo veľa bordelu. Dom okupovala rómska rodina, na ktorú sa sťažovali všetci z okolia.

Bordel z domu hádzali jeho nelegálni obyvatelia aj do miestnej rieky a smrad bol cítiť všade na okolo.

Kotlebovci prišli na žiadosť skutočného majiteľa pozemku na miesto a situáciu pomohli riešiť aj spolu s miestnou políciou.

Otec rodiny, ktorý nelegálne okupoval tento dom, tvrdil, že zaň zaplatila musel byť oklamaný. Faktom však bolo, že dom ani pozemok na neho nikdy nebol prepísaný a majiteľom bol niekto úplne iný.

Kotlebovci nakoniec pomohli skutočnému majiteľovi pozemku. Dokonca mu pomohli aj rozpadnutý dom zbúrať za pomoci ich členov a obľúbeného bagru, ktorý má v obľube hlavne šéf strany Marian Kotleba.

Ten sa už v minulosti rád chválil tým, že nelegálne osady bude búrať bagrom a za to dostal od médií a liberálnych politikov nálepku „extrémista“ či „fašista“.

„A Zrazu nebolo žiadne pochodovanie na uliciach ..Žiadny záujem o riešenie takýchto útokov na slušných ľudí a ich práva. Hlavne že sa platia poslanci aj z ich komunity..Aha aj poslanci to nechcú vidieť veď to nerisia a zatvárajú si oči“ píše v diskusii Teraza.

„Výborne super len tak ďalej. Treba čistiť nelegálne stavby ,obývané domy……“ píše Ondrej.

„NACKOVIA Kotlebovci keby mohli a mali tu moc tak postavia koncentračné tábory a všetkých tých ako oni nazývajú že ,,paraziti a asociálnych dajú verejne pre výstrahu popraviť !!! Žiadne výnimky,všetkých romov(ciganov) hadžete do jedného vreca?!?! A ešte sa oháňajú BOHOM?!?! Ved BOH on vás skare vy yebnuty fašisticky hajzli!!!!“ píše nahnevane Dezidér pod videom.

„Vy ste hyeny preco neukazuje ako rasisti bijú Rómov. To by vám do karát nešlo nebolí by preferencie na voľby a hlasy.Tak začínal voľakedy Hitler voči židom hanba vám a hanba každému co také veci podporuje podporujete nenavist“ píše Martin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *