Kotlebovci varujú Mikulca: Aby davy nahnevaných ľudí neprišli za tebou a nebudú chcieť diplomatické riešenia!

Nelegálna migrácia sa stáva na Slovensku témou číslo jedna a migrantov z ďalekých krajín vidíme u nás už každí deň. Polícia a ministerstvo však tvrdia, že sa niet čoho báť. Kotlebovci si myslia niečo iné.

Polícia na sociálnej sieti tvrdí, že migranti zo Sýrie neprišli na Slovensko kradnúť ani zabíjať „Od zavedenia kontrol Maďarskou republikou nemáme evidovaný žiaden trestný čin ani priestupok a dokonca ani podozrenie na spáchanie trestného činu či priestupku nelegálnymi migrantmi. To však neznamená, že nelegálna migrácia nie je problémom, ktorý nemôžeme riešiť. Problémom sú však manipulácie dezinformačnej scény, ktoré útočia na emócie Slovákov a z migrantov sa snažia spraviť teroristov, ktorí prišli na Slovensko kradnúť a zabíjať. Tieto hoaxy šíria pre vlastný prospech s cieľom znížiť dôveru v štátne inštitúcie.“ píše polícia.

Podľa polícia páchajú zločiny aj Slováci „Samozrejme tak ako páchajú trestnú činnosť Slováci, tak môže spáchať v budúcnosti trestnú činnosť aj nelegálny migrant. To však nie je dôvod na nálepkovanie všetkých Slovákov a takisto aj nelegálnych migrantov.“

Kotlebovci sa chceli stretnúť s ministrom vnútra Romanom Mikulcom. Teraz pozývajú na protest do Kútov.

Poslanci ĽSNS Martin Beluský a Rastislav Schlosár sa chceli stretnúť s ministrom Mikulcom a počuť riešenia migrácie na Slovensku. Minister sa s nimi nestretol.

Schlosár za ĽSNS teraz varuje ministra, že nahnevaní ľudia môžu prísť rovno za ním. Poslanec od Kotlebu sa pýta, dokedy chce minister čakať a hovorí o tom, že migranti môžu začať kradnúť či znásilňovať.

Zároveň Kotlebovci oznámili, že sa stretnú na občianskom proteste pri stanovom mestečku pre migrantov v Kútoch v sobotu 12.novembra o desiatej hodine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *