Kotleba vyhlásil neposlušnosť vláde: Povýšili záujmy Ukrajincov nad Slovákmi! Nerešpektujme ich!

Šéf ĽSNS Marian Kotleba uverejnil video na sociálnej sieti, kde sa kriticky pustil do súčasnej vlády, ktorá podľa neho uprednostňuje záujmy Ukrajincov nad Slovákmi.

Podľa Kotlebu sú dokonca členovia vlády akýmisi agentmi cudzích mocností, ktorým nejde o dobro Slovákov.

Šéf ĽSNS kritizuje politiku súčasnej vlády, ktorá ja podľa neho protiruská, čo spôsobilo zníženie dodávok plynu z Ruska na Slovensko.

„…jasne už všetci musím vidieť, že táto vláda, je vláda agentov, ktorí uprednostňujú zahranično-politické záujmy cudzích mocností pred potrebami a nutnými životnými otázkami obyvateľov Slovenskej republiky“.

Podľa neho táto vláda uprednostnila záujmy iných, pred záujmami Slovákov a preto nemajú legitimitu vládnuť tomuto štátu.

Kotleba poukázal aj na časopis Obrana, ktorý financuje slovenská vláda a teda zo štátnych peňazí, kde je podľa neho ukrajinská a dokonca nacistická propaganda.

Ministerstvo obrany SR však uverejnilo po začiatku ruskej invázie informácie, že na Ukrajine nie je nacizmus a je tam dokonca zakázaný.

Podľa Kotlebu je však všetko inak a kým na Slovensku ľudia nebudú mať za chvíľu za čo platiť účty, vláda platí takéto časopisy.

One Reply to “Kotleba vyhlásil neposlušnosť vláde: Povýšili záujmy Ukrajincov nad Slovákmi! Nerešpektujme ich!”

  1. Marián toto všetko vieme no horšie je, že náš štát naša republika je dávno predaná aj s nami, nič nemáme nič nevlastníme, táto odporná vláda potkanov to ešte viac znásobila. Ak Slovensko nevystúpi z EÚ už nikdy nebude zmena akú chceme. Naša suverenita zanikla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *