Kotleba sa pustil do Uhríka a ukázal zoznam údajných agentov „oddaných systému“ v jeho strane

Šéf ĽSNS Marian Kotleba na sociálnej sieti kritizuje svoju bývalú dvojku europoslanca Milana Uhríka, ktorý si po odchode z ĽSNS založil nové hnutie Republika.

Kotleba tvrdí, že Uhrík do svojej strany berie „oddaných sluhov systému“ a komentuje vstup nového člena Republiky Jána Rejdu, policajta známeho z kauzy gorila. Uhríkovci sa však bránia, že Rejda nebol nikdy odsúdený.

„Tento týždeň prebehla médiami informácia, že do hnutia Republika vstúpil Ján Rejda – priamy aktér kauzy Gorila. Podľa zvukovej nahrávky Gorily bral Rejda peniaze od Penty, ktorej vynášal informácie z policajného prostredia. Uhríkovci sa vyhovárajú, že nikdy nebol v tejto veci odsúdený, avšak to v kauze Gorila do dnešného dňa nebol nikto. To ale neznamená, že sa to nestalo. Znamená to iba to, že niekto pracuje na tom, aby kauza Gorila vyšetrená nikdy nebola.

Ján Rejda bol okrem toho šéf kukláčov v čase, keď bol policajným prezidentom Ján Packa, tzn. aj v čase masakru v Šarišských Michaľanoch. V čase, keď my sme bojovali za slušných ľudí, tak on bol presne na opačnej strane v jednej z najvyšších policajných funkcií a práve za jeho vedenia použili kukláči vodné delá a obušky nielen na národovcov, ale aj proti mamám a deťom. A takéhoto človeka si medzi seba zobrali uhríkovci…“ píše Marian Kotleba na sociálnej sieti.

Kotleba dokonca vytvoril zoznam osôb, ktoré mu prekážajú a nazýva ich agentami:

„A uhríkovcom zjavne neprekáža ani to, že si do svojho hnutia berú samých policajtov, agentov a iných sluhov systému. Veď posúďte sami, tu je malý zoznam „odborníkov“, ktorých Republika doteraz prijala:

Roman Hubert,

bývalý zástupca riaditeľa Úradu vojenskej kontrarozviedky,

Peter Pukan,

bývalý zástupca riaditeľa Úradu vojenskej kontrarozviedky,

Ján Rejda,

bývalý šéf kukláčov,

Jozef Viktorín,

bývalý zástupca generálneho riaditeľa odboru NATO a EÚ na ministerstve obrany.“

Kotleba dokonca dodáva, že Republika podľa neho vyzerá ako projekt spravodajských služieb.

One Reply to “Kotleba sa pustil do Uhríka a ukázal zoznam údajných agentov „oddaných systému“ v jeho strane”

  1. Kotlik robi zo seba kokota zbytocne. Treba sa spajat proti sorosfasistom a porazit ich a on ide rozduchavat nespory. On- teda jeho prijebana a mozno podplatena asiostentka rozostvala LSNS a nabrali tam vselijaku haved, takze by mal byt ticho.-

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *