Kotleba sa pustil do Tarabu: Mohla padnúť vláda! Chcete čas na bohapusté obchodovanie a toto máte sľúbené!

Šéf ĽSNS Marian Kotleba včera vyzval všetkých, ktorí sa na kandidátke jeho strany dostali v roku 2020, aby kandidovali za pád vlády. Medzi nimi aj Tomáša Tarabu a Kuffovcov.

Taraba od Kotlebu odišiel a neskôr aj Mazúrekovci. Bez Kotlebu by dnes však nikto z nich v parlamente nebol a tak šéf ĽSNS nahral video, kde im odkázal, aby hlasovali za pád vlády.

Taraba a Kuffovci však včera hlasovali za preloženie hlasovania o tom, či padne vláda Eduarda Hegera a tak sa na nich pustila vlna kritiky.

„Tak, ako odloženie hlasovania prešlo vďaka hlasom Tarabu a Kuffovcov, rovnako by ich hlasmi včera prešiel aj pád vlády. Z tohto vyplýva, že Taraba a Kuffovci momentálne za pád vlády hlasovať nechceli a odklad chcú využiť na bohapusté obchodovanie.“ napísal v úvode Kotleba.

Šéf ĽSNS tvrdí, že Taraba má niečo sľúbené „Hovorí sa o tom, že Taraba má sľúbené miesto na kandidátke Sme rodina. Včerajšie hlasovanie pri splnení tejto podmienky znamená, že Taraba a Kuffovci len poslúžili na špinavú robotu, ktorú spravili pre Borisa Kollára. On má ruky čisté.“

Kotleba si myslí, že Boris Kollár je ten, ktorý potrebuje najviac udržať vládu „Odchod poslancov Borguľu a Krošláka z klubu Sme rodina je len fiktívny a má zvýšiť tlak na OĽaNO a všetkých, ktorí nechcú pád vlády. Cieľ je jednoduchý a jediný. Zobchodovať hlasy potrebné na udržanie vlády. Kollár hrá vabank. Pre médiá tvrdí, že s predčasnými voľbami je v pohode, no je to práve hnutie Sme rodina, ktoré zubami-nechtami potrebuje vládu udržať. Dobre si totiž uvedomujú, že takéto významné postavenie, ako majú v súčasnej vláde, už nikdy mať nebudú. A ani vplyv na miliardy, ktoré im tečú pod rukami.“

„Zo všetkých týchto zákulisných hier a kšeftov s poslancami najhoršie vychádzajú normálni, slušní obyvatelia Slovenska, ktorí už nevládzu znášať súčasnú vládu tyranov a amatérov v jednom.

Preto znova apelujem na všetkých poslancov, ktorí nevisia nikomu z vlády na opasku: vo štvrtok hlasujte za odvolanie vlády!“ dodal Kotleba v statuse.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *