Kotleba: Nič nerozbilo túto vládu viac, ako naše hlasovanie na pomoc slovenským rodinám

Kotlebovci pred pár mesiacmi hlasovali za zákon z dielne Igora Matoviča, ktorý pridáva peniaze slovenským rodinám na ich deti. Kotlebovci za to schytali kritiku, no šéf ĽSNS Marian Kotleba to vidí inak.

Podľa neho za taký zákon museli hlasovať, pretože inak by slovenské rodiny vôbec nedostali žiadne peniaze a k zákonu mali aj pripomienky, s ktorými im vyhoveli.

Kotleba je však naďalej za pád vlády a jeho straníci zbierajú aj podpisy na vyhlásenie referenda. Dokonca Kotleba tvrdí, že jeho hlasovaním rozbili Matovičovu vládu.

„Koľko to bolo falošných obvinení a doslova hereckých vyhlásení o tom, že keď Ľudová strana Naše Slovensko hlasovala za peniaze pre slovenské rodiny, tak sme tým podporili vládu.

Už vtedy som hovoril, že tieto obvinenia nie sú nič iné len zbesilý nárek liberálov, ktorí sa za každú cenu snažili peniaze pre rodiny zastaviť. Nakoniec, túto teóriu potvrdila aj prezidentka Čaputová, ktorá zákon na podporu rodín vetovala.

No a dnes sa ukazuje, že nič nerozbíja súčasnú protislovenskú Hegerovsko-Matovičovsko-Kollárovsko-Sulíkovskú vládu viac, ako práve hlasovanie poslancov ĽS Naše Slovensko za peniaze pre slovenské rodiny.

Efekt sa dostavil takmer okamžite. Najprv SaS vypovedala koaličnú zmluvu. A teraz jeden z najväčších vojnových štváčov, sluha USA, NATO a Bruselu, predseda Výboru pre obranu a bezpečnosť, poslanec Juraj Krúpa odchádza z OĽaNO.

To je výborná správa pre celé Slovensko, pretože hoci ešte stále nedôjde ku krachu vlády, dôjde minimálne k výmene predsedu branno-bezpečnostného výboru parlamentu. Som presvedčený, že ako Juraj Krúpa tam nikto horší totiž byť nemôže!

Takže, priatelia, ešte raz: hlasovanie za peniaze pre rodiny nebolo podporou vlády, ale práve naopak, vytvorilo vo vláde tak obrovský klin, že vďaka ješitnosti vládnych liberálov sa vláda začala rozkladať aj sama.

To, že Krúpa odchádza do SaS, sa dalo čakať, pretože sa celý čas prejavoval ako čistý liberál. Čo je nepochopiteľné je skôr fakt, ako niekto mohol OĽaNO považovať za konzervatívne a kresťanské hnutie, keď mala kandidátku plnú ľudí typu Juraj Krúpa.

ĽS Naše Slovensko je totiž vždy zárukou toho, že budeme chrániť a presadzovať hodnoty národné, hodnoty kresťanské a hodnoty sociálne, a to bez ohľadu na kvikot oligarchami vlastnených médií a oligarchami ovládaných politických strán všetkých chutí, farieb a zápachov.“ napísal šéf ĽSNS na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *