Kotleba: Keď idú milióny na opatrenia, tak sú liberáli ticho, ale keď idú konečne rodinám, tak idú z kože vyletieť

Dnes sa v parlamente hlasuje o prelomí veta prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá do parlamentu vrátila miliardový balíček na pomoc rodinám.

Ak sa prelomí veto prezidentky, slovenské rodiny by si mohli prilepšiť o stovky eur mesačne na svoje deti. Zvýšili by sa im rodinné prídavky, dostali by peniaze na krúžky.

Tento zákon kritizuje Zuzana Čaputová, strana Richarda Sulíka či strana Smer a Mazúrekovci.

Za zákon sú poslanci okolo Igora Matoviča, Kollárovci ale aj poslanci ĽSNS od Mariana Kotlebu.

A práve poslanec z ĽSNS Marek Kotleba (brat Mariana Kotlebu) vo videu kritizuje tých poslancov, ktorým podľa neho nevadilo, že keď išli peniaze na celoplošné testovanie a rôzne opatrenia, tak boli ticho a nepočítali ekonomické straty.

Teraz, keď ide dať vláda ľuďom, tak sa im to podľa Kotlebu nepáči, čomu nechápe. Ako tvrdí, vraj sú proti len liberálni poslanci.

„…milióny až miliardy sa minuli na covid opatrenia a vtedy zázračne nikto zo strany SaS nevyťahoval žiadne ekonomické analýzy, nevyťahovali rôzne štúdie, čo to všetko môže spôsobiť, ale teraz, keď máme dať rodinám,…tak tam vyskakujú, dobre, že z kože nevylezú..“.

„Necháte sa ovplyvniť Markízou, denníkom N, aktualitami? Naskočíte na liberálny vlak? Ak ide o zahraničné korporácie, ak ide o vojenskú pomoc, tak vždy sa peniaze nájdu. Ale ak ide o Slovákov, tak liberálny valec všetko zvalcuje a ľudia, čo aspoň trochu uvažujú, sú hneď fašisti. Prečo nenariekali, keď sa podozrivo nakupovali testy na kovid? Vojenská technika je zadarmo? Pre nich je Slovák iba otrok a chudák. V živote sa nepripojím k tým protislovenským živlom.“ píše ďalej Marek Kotleba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *