Kotleba ide doniesť do táboru migrantov bravčový guláš a modliť sa za kresťanské Slovensko

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa chystá v nedeľu opäť do stanového mestečka pre migrantov v Kútoch, kde sa má usporiadať „Kresťanský pochod proti islamizácii Slovenska“.

V tomto stanovom mestečku by mali byť väčšinou migranti zo Sýrie. Aj keď väčšina z nich nemá doklady, tvrdia, že sú naozaj zo Sýrie.

Medzi nimi by mali byť teda moslimovia ale aj kresťania. Skutočnosť je však ťažké úplne overiť.

Kotleba sa chystá s jeho stranou túto akciu podporiť a dokonca uvariť bravčový guláš. Bravčové považujú moslimovia za špinavé mäso a nejedia ho.

„Drahí priatelia a všetci odporcovia nelegálnej migrácie!

V nedeľu sa v Kútoch pri tábore nelegálnych migrantov uskutoční kresťanská procesia. Týmto pozývame všetkých, ktorí odmietajú islamizáciu Slovenska, aby prišli a svojou účasťou podporili túto tichú akciu, zameranú na ochranu Slovenska, zasväteného Sedembolestnej Panne Márii.

Procesia bude trvať zhruba tri hodiny. Myšlienka je v tom, že okrem hlavných účastníkov, ktorí vydržia celé tri hodiny, môže každý z vás prísť len na 15 alebo 30 minút, a tým podporiť celkové posolstvo.

Myšlienka uskutočniť kresťanskú procesiu s cieľom zdôrazniť našu vieru a tradície zoči-voči nelegálnym imigrantom ma doslova nadchla. Preto Ľudová strana Naše Slovensko podporí túto akciu nielen účasťou našich členov a sympatizantov, ale aj technicky. Obstaráme pre ľudí teplý čaj, ak sa podarí tak aj bravčový guľáš, a nejaké miesto na zohriatie. Všetci ste vítaní.

Za Slovensko slovenské, za Slovensko kresťanské, za Slovensko bezpečné!“ uviedol Kotleba na sociálnej sieti.

Na proteste v Ilave proti stanovému mestečku pre migrantov prišlo cez 500 ľudí, ktorí odmietajú vo svojom okrese ubytovať dočasne ľudí zo Sýrie.

Na popud šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu prišli stovky ľudí, ktorí pred okresným úradom skandovali heslá proti nelegálnym migrantom. Ako tvrdia, majú strach, keď vidia, čo sa deje v západnej Európe.

Na proteste sa však objavila aj žena, ktorá obhajovala migrantov. Tvrdila, že sú to len ľudia a dokonca súhlasila s tým, aby si ich každý vzal domov.

Do potyčky s ňou prišlo viacero obyvateľov, ktorí nechcú migrantov. Jeden zo starších mužov jej oponoval, keď jej tvrdil, aby títo migranti ostali doma a bojovali za svoju vlasť, tak, ako Slováci počas vojny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *