Slniečkarka Slovákom: Migranti robia na dôchodky! To vy ste pre nich hrozbou! (Video)

V Kútoch pri českých hraniciach, kde je stanové mestečko pre migrantov sa dnes na obed konala akcia proti „Islamizácii Slovenska“, kde sa stretli tri stovky ľudí. Medzi nimi aj poslanci ĽSNS Rastislav Schlosár či Peter Krúpa.

V dave sme mohli vidieť aj zástupcov mimoparlamentných strán. Kotlebovci doniesli ľuďom teplý čaj, ktorý v mrazivom počasí zahrial.

Ľudia prišli vyjadriť nesúhlas s nelegálnou migráciou a protestne pochodovali okolo stanového mestečka s nápismi „Islam u nás nemá miesto“. Migranti sa zatiaľ zo stanov usmievali na ľudí.

Na mieste boli desiatky ťažkoodencov, vojsko, policajti na koňoch či antikonfliktný tím.

Polícia musela zasahovať len v jednom prípade, kedy sa v dave objavila žena, ktorá bránila migrantov.

Tvrdila, že migranti sú nevinní ľudia, ktorí nie sú hrozbou „Dajte im pokoj! Nič vám neurobili! Ja ich mám doma!“ odkázala žena Slovákom s tým, že má doma dvoch migrantov z Iraku.

„Mali by im dať pokoj. Imigranti pre nich nepredstavujú hrozbu. Migranti pre vás nie sú hrozbou, vy ste hrozbou pre nich!“ odkázala žena ľuďom.

„V Rakúsku imigranti platia dôchodky Rakúšanom, ktorí už nechcú mať deti. Pracujem s nimi. Sú to milí ľudia.“ dodala Slovenka.

Neskôr sa liberálne naladená žena dostala do konfliktu s ostatnými, ktorí jej oponovali s tým, že na Slovensku sú nízke dôchodky a štát dáva peniaze na migrantov.

K účastníkom protestu sa prihovoril aj poslanec ĽSNS Rastislav Schlosár:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *