Kotleba: Fico je herec a otáča kabát, ako sa mu to hodí. Čudujem sa len jeho voličom, že mu to žerú

Ukrajinský prezident Zelenský v týchto dňoch, po tom, čo jeho ruský náprotivok Vladimir Putin pripojil ukrajinské územia k Rusku, žiada urýchlené prijatie Ukrajiny do aliancie NATO.

Šéf Smeru Robert Fico to označil za šialené a podľa neho pripojenie Ukrajiny do NATO bude znamenať 3. svetovú vojnu.

„Je doslova šialené, že namiesto toho, aby sme sa na európskej úrovni snažili o presadenie mierového riešenia ukončenia vojny, aby sme sa vyvliekli z pod americkej nadvlády, uvažujem o kroku, ktorý povedie k eskalácii medzinárodného napätia a k svetovej vojne.“ hovorí Fico.

Tieto slová mu však neverí šéf ĽSNS Marian Kotleba, podľa ktorého Fico prezlieka kabát tak, ako sa mu to hodí. Kotleba vyčíta Ficovi to, že ešte tento týždeň hlasoval za pripojenie Švédska a Fínska do NATO.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa vo videu vyjadril veľmi kriticky na stranu Roberta Fica Smer a označil ich za zradcov „126 zradcov týmto spravilo výrazný krok, k zatiahnutiu Slovenska do vojny s Ruskou federáciou“ vyhlásil Kotleba.

Marian Kotleba tvrdí, že všetci, ktorí hlasovali za vstup Švédska a Fínska do NATO, sú za napĺňanie plánov globalistov „…a ten hlavný plán je rozpútať vojnu s Ruskou federáciou“.

„Preto si prosím dobre zapamätajte, že tak, ako sa za Ficovej vlády nakupovali americké stíhačky, tak dnes aj všetci prítomní poslanci Smeru, vrátane samotného Roberta Fica, hlasovali za rozšírenie NATO o Fínsko a Švédsko.“ hovorí Kotleba a dodáva „Masky padli. Opona sa roztiahla. Nie je viac nad čím špekulovať“.

Kotleba sa vo svojom dnešnom videu pýta, aké nízke IQ musia mať voliči Fica, keď mu skočia na takúto falošnú hru.

„Robertovi Ficovi ako takému sa vôbec nečudujem. Je to herec. Profesionálny herec, ktorý zatiaľ dokázal, vždy kabát otáčať podľa toho, ako sa to vyžadovala momentálna situácia. Čudujem sa však jeho voličom, ktorí sú schopní mu zožrať aj to, že sa rozčuľuje nad žiadosťou Ukrajiny o vstup do NATO, ale len tri dni predtým sám osobne, aj s celým svojim klubom hlasoval za rozšírenie NATO o Fínsko a Švédsko“ hovorí šéf ĽSNS Marian Kotleba vo videu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *