Kotleba: Aký národ, taká vláda. Ľudia volia na základe toho, kto je viac v TV a potom sa čudujú

Šéf ĽSNS Marian Kotleba bol hosťom v internetovej televízii Slovan, kde hovoril aj o tom, že ľudia na Slovensku volia podľa pekný reklám, či podľa toho, ako sa im daný politik páči.

„Aký národ, taká vláda. Keď ľudia sa nechajú vždy pred voľbami oklamať, šotmi, v telke, v jojke, v markíze, proste bilboardami vysmiatymi a podľa tohto volia, lebo im je niekto sympatickejší, lebo mal pekný šotík, lebo ho dávajú v každej telke,… a potom sa čudujú, že na zlepšenie pracovných podmienok pre týchto ľudí peniaze nie sú, ale stovky miliónov na zbrojenie sa vždy nájdu. To je jedno aká vláda, či tá predtým alebo táto.“ hovorí Kotleba s tým, že tú silu majú ľudia vo svojich rukách, len sa musia vedieť rozhodnúť.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba bol hosťom v diskusnej relácii internetovej televízie Slovan, kde hovoril o hlasovaní v našom parlamente o vstup Švédska a Fínska do NATO. Aby tieto dve severské krajiny mohli vstúpiť do vojenskej aliancie NATO, musia to odsúhlasiť všetky parlamenty krajín, ktoré do nej patria.

Za vstup Fínska hlasovalo 126 poslancov z prítomných 143 a za vstup Švédska 124 poslancov z 144, ktorí sa prezentovali.

Za hlasovali strany OĽANO, Sme Rodina, SaS, Za Ľudi ale aj strana Smer na čele s Robertom Ficom či Hlas s Pellegrinim.

Proti bola len strana Mariana Kotlebu ĽSNS a ich odídenci okolo Milana Mazureka.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa ešte v deň hlasovania vo videu vyjadril veľmi kriticky na stranu Roberta Fica Smer a označil ich za zradcov „126 zradcov týmto spravilo výrazný krok, k zatiahnutiu Slovenska do vojny s Ruskou federáciou“ vyhlásil Kotleba.

Marian Kotleba tvrdí, že všetci, ktorí hlasovali za vstup Švédska a Fínska do NATO, sú za napĺňanie plánov globalistov „…a ten hlavný plán je rozpútať vojnu s Ruskou federáciou“.

„Preto si prosím dobre zapamätajte, že tak, ako sa za Ficovej vlády nakupovali americké stíhačky, tak dnes aj všetci prítomní poslanci Smeru, vrátane samotného Roberta Fica, hlasovali za rozšírenie NATO o Fínsko a Švédsko.“ hovorí Kotleba a dodáva „Masky padli. Opona sa roztiahla. Nie je viac nad čím špekulovať“.

Kotleba bol deň po hlasovaní o vstupe Švédska a Fínska do NATO hosťom v internetovej televízii Slovan, kde sa skoro „zadusil“ pohárom vody, keď mu moderátorka povedala, že to celé ešte môže zmariť prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá musí ešte rozhodnutie parlamentu schváliť. Prezidentka SR Zuzana Čaputová schválila rozhodnutie parlamentu.

„Má zmysel toto komentovať?…. Môže potom, ako sa vlastne prezidentom stal ten Rizman (priateľ Čaputovej). Tak môže ona povedať, že už nemá kompetenciu, toto podpisovať,…“ smial sa Marian Kotleba v Televízii Slovan (celá relácia TU).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *