Kollár sa v parlamente odtrhol z reťaze a kričal po poslancoch, ktorí chcú povaliť vládu: „Nehuč!“ kričali na neho

Dnes sa v parlamente rokuje o vyslovení nedôvery vláde Eduarda Hegera. Koaliční poslanci či ministri sa snažia obhajovať vládu a žiadajú poslancov SaS, aby nepoložili vládu.

Počas prejavu sa predseda parlamentu Boris Kollár neovládol a viackrát doslova kričal v parlamente.

Kritizoval totiž poslancov SaS, že budú hlasovať s „fašistami“ za pád vlády, ale vadilo im, keď súčasná vláda s týmito istými poslancami schválila „200eur na dieťa“.

Kollár tak kričal, že mu poslankyňa zakričala, aby nehučal. Kollár sa neskôr ospravedlnil, že zvýšil hlas.

V diskusiách však ľudia píšu, že takéto správanie je totálnou hanbou.

Poslanec OĽANO Jozef Pročko, ktorý sa minulosti živil ako zabávač a vidieť sme ho mohli aj ako sa úplne nahý premával na námestí, sa v parlamente choval nejak zvláštne.

Pročko počas jeho vystúpenia v parlamente zrejme niekto vyrušoval a tak sa otáčal na podpredsedu parlamentu Juraja Blanára.

„Vy to sledujete? Môžete ich upozorniť, aby ma neprekrikovali? Môžte ich upozorniť?!! Tak ako včera ste… ako včera ste upozorňovali mňa?!“ kričal Pročko hysterickým hlasom na podpredsedu parlamentu.

Podpredseda parlamentu mu odpovedal, aby pokojne ďalej Pročko hovoril, že nevidí dôvod, že by ho niekto vyrušoval.

Neskôr Pročko dokonca kričal na samotného podpredsedu parlamentu, aby ho neprerušoval, ten mu však odpovedal, že to on ho oslovil „Ja som vás neoslovil!“ kričal Pročko, ktorý ho ale oslovil.

Pročko sa však bráni, že všetko je inak a video je zostrihané, aby tvorilo nenávisť „Zase ste prestrihali video a sirite zlobu a nenavist. Blanar namiesto upozornenia Suju a Mazureka upozornil mna. Komentare plne nenavisti co tu citam su dokaz toho o com som mal vystupenie.“ napísal Pročko.

„milý môj, zlatý môj, ja si ťa pamätám ešte ako „humoristu“… ! Hlavne tú jednu scénku, keď sa na zemi zvíjal človek, ktorého akože zrazilo auto. A humor mal byť v tom, ako ľudia volali záchranku. Vtedy sme ťa u nás doma zrušili.“ odpísala Pročkovi Etela.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *