Hračkárstvo Dráčik je homofóbne? Odkaz na ich webe pre LGBT je pre niektorých už priveľa

Hračkárstvo Dráčik, ktoré pozná každý na Slovensku a v Česku sa na svojej webovej stránke opäť vyjadruje k politicko-spoločenským témam.

Aktuálne sa na webe našiel odkaz, ktorý niektorí nazvali homofóbny. Dráčik sa totiž vyjadril na tému LGBTI a nezabudol spomenúť slová ako úchylka, či predvádzanie sa.

„Sú to nástroje na vytváranie napätia v spoločnosti. V drvivej väčšine nejde o žiadnu úprimnú snahu niekomu v niečom pomôcť. Normálna spoločnosť sa vie s takýmito otázkami hravo vysporiadať.

Ja to živná pôda pre realizáciu rôznych úchyliek ega, s čím iniciátor vo svojom pláne prirodzene počíta. Čim je spoločnosť nezdravejšia, tým sa tieto zhubné vplyvy viac eskalujú až dochádza k chaosu a sociálnemu výbuchu.

Pre niekoho je to príležitosť na predvádzanie sa, riešenie komplexov, inému živná pôda pre vytváranie konfliktov, konfrontácie, provokácie, anarchiu, extravaganciu, povyšovanie sa, ponižovanie niekoho, odsudzovanie, rozklad spoločnosti.

Záverečné zhrnutie. Zdravý rozum našej spoločnosti neumožní zvyšovanie napätia ani žiadne konfrontácie. Jednotlivé otázky a problémy vieme vyriešiť v súlade s morálkou, zákonom a ľudskými právami všetkých. Týmto je táto téma pre nás uzavretá. Ďakujeme, že nás už prestanete s týmto obťažovať. Ďalej sa budeme venovať skutočnému rozvoju a prosperite našej spoločnosti.“ píše sa na eshope Dráčik.sk

Najnovšie na webe stojí ďalší odkaz, ktorý by podporovatelia LGBTI mohli tiež označiť, ako homofóbny či extrémistický.

Dráčik píše, že človek sa narodí buď ako muž alebo žena a že možnosť narodiť sa, je vrchol šťastia.

„Ženskosť prináša neuveriteľné možnosti, ktoré sú základom pre jej šťastie. Mužskosť má svoje jedinečné schopnosti, ktoré mu ich realizáciou prinesú šťastie.“ píše sa v ďalšom odkaze na webe.

„Hľadajte šťastie v tom čo ste, lebo len tam ho môžete nájsť. Inde na milión percent nie. V tom čo nie ste nájdete len nešťastie. Nedajte sa pomýliť pocitmi a premôžte ich.“ píše ďalej odkaz.

Na konci wed dodáva, že ak vám niekto tvrdí opak, alebo vám pomáha byť niečo iné, tak vám dláždi cestu do nešťastia.

Na webe nájdete aj takýto odkaz „Odporúčame cteným zákazníkom, aby navštevovali len tie stránky, tovary a texty, ktoré v nich nevyvolávajú nepríjemné pocity.

Presne tak, ako to robia malé deti. Ak má dieťa záujem iba o bábiku, nebude si prezerať autíčka a naopak.
Takže, ak sa dieťaťu niečo nepáči, alebo niečomu nerozumie, tak sa tým jednoducho nezaoberá.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *