Heger v Ľubovni zakričal, že sa cíti ako doma. Ľudia mu, že je ko**t (Video)

Premiér Eduard Heger zažil tvrdé chvíle, keď navštívil Starú Ľubovňu, ktorá oslavovala 730 rokov. Ľudia po ňom pískali a kričali veľmi vulgárne slová.

„Dnes som zavítal aj medzi jarmočníkov v Starej Ľubovni. Oblek som zamenil za zámutovský kroj. Do krojov sa oblieklo aj ďalších takmer tisíc účastníkov. Ľubovňania sa takto spojili pre dobrú vec – podporu chorého Maťka.

Som veľmi vďačný aj za diskusie s vami, milí občania. Za povzbudivé slová, ale aj to, že ste sa nebáli otvorene pomenovať veci, ktoré vás trápia.“ napísal premiér na sociálnej sieti, no zážitkom sa nepochválil.

Keď premiér rečnil na pódiu k ľuďom a hovoril o tom, že Stará Ľubovňa je pre neho miesto, kde sa cíti doma a v tom to prišlo.

„Stará Ľubovňa je pre mňa druhé miesto, kde sa cítim doma.“

Niektorí ľudia sa síce s premiérom odfotili, no našli sa aj takí, ktorí po ňom pískali a dokonca kričali, že je kok*t.

Heger na to reagoval slovami „Pokojne. Pokojne.“

Keď si však pozriete príspevok Hegera na sociálnej sieti, nenájdete tam negatívny komentár a ľudia ho len chvália, čo je celkom zvláštne.

„Nevidím nikde nazlostených ľudí, ktorí by hnali pána Hegera, ako tvrdí opozícia, naozaj netreba brať do úvahy neustále prieskumy, vo volbách budú mnohí prekvapení. Držte sa pán Heger“ píšu mu ľudia.

„Skúste vyjsť medzi ĺudí,ale sám bez jediného člena ochranky. A to uvidíte tú jarmočnú zábavu…..A okrem iného už väčšina Slovenska na zábavu nemá za 2 roky Vašeho vládnutia ani chuť…“ píše Jarmila.

@michael_b16 #premierheger #slovakia ♬ původní zvuk – __mik3nzi__

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *