Heger to povedal jasne! To nie táto vláda, ale Putin si vzal naše firmy ako rukojemníkov!

Premiér Eduard Heger v Slovenskom rozhlase hovoril o tom, že súčasná vláda pomáha občanom ako žiadna iná.

Poukazoval na to, že vláda Roberta Fica nezažila žiadnu krízu a ľuďom nepomáhali tak, ako súčasná vláda.

„Súčasná vláda pomáha rodinám a ohrozeným skupinám v zložitých ekonomických časoch tak ako žiadna iná doteraz,“ povedal Heger.

„Vláda Slovenskej republiky čelí najväčším krízam od druhej svetovej vojny. Napriek tomu sme poskytli bezprecedentne najvyššiu pomoc, aká bola možná vzhľadom na zlé hospodárenie predchádzajúcich vlád.“ tvrdí Heger.

„Opozícia si rada berie na paškál vládnu pomoc, no rád by som im opätovne pripomenul, že počas ekonomickej krízy sa zmohli maximálne na šrotovné a boli to oni, kto ľuďom dlhé roky rozdával len almužny. Nám sa podarilo ochrániť firmy a domácnosti pred pandémiou a robíme tak aj teraz v časoch inflácie a energetickej krízy.“ uvádza ďalej.

„Dôchodcom sme pomohli už sumou 750 miliónov eur a vyše miliarda ide na pomoc rodinám. Nezamestnanosť sme stiahli na čísla nižšie ako pred pandémiou. To sú fakty, ktoré páni Fico a Pellegrini neoklamú.“ ozrejmuje Heger na sociálnej sieti.

„Návrh rozpočtu je apolitický dokument, ktorý bol vytvorený s cieľom pomôcť slovenským občanom. Nič iné za ním netreba hľadať. Vyjadrenia na štýl, že naša vláda si zo slovenských podnikateľov robí rukojemníkov sú len politické frázy. Rukojemníkov z nich spravil Vladimir Putin a našou zodpovednosťou je priniesť nástroje, ktoré im pomôžu. To rozpočet spĺňa a preto je teraz na poslancoch NR SR, ako sa k situácii postavia.“ pustil sa Heger do Putina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *