Heger práve poslal odkaz do Ruska: „Nechceme žiť vo svete, ktorý chce Putin!“ Čo na to povie Putin?

Premiér Eduard Heger sa vo svojom vyhlásení na deň Slovenského národného povstania opäť silno kriticky pustil do ruského prezidenta Vladimira Putina.

„Nesme každý deň odkaz SNP a premieňajme Slovensko na krajinu odvahy, spolupráce a prosperity rovnako, ako to robili účastníci Slovenského národného povstania,“ skonštatoval Heger.

Spomenul aj ruského prezidenta „Tak, ako účastníci SNP nechceli žiť vo svete, ktorý pripravovali nacisti, ani my nechceme žiť vo svete, o ktorý sa usiluje ruský prezident,“ upozornil.“

Na sociálnej sieti sa k dnešným oslavám SNP vyjadril svojsky aj šéf ĽSNS Marian Kotleba

„Priatelia, bez ohľadu na to, aký máme názor na tzv. SNP, je skutočne zarážajúca jedna vec: Vláda svojim rozhodnutím zabránila verejnosti zúčastniť sa osláv v Banskej Bystrici.

Týmto vláda dala ďalšiu kocku do mozaiky, pretože podpora totalitnej, protinárodnej, protikresťanskej a protislovanskej politiky Európskej únie a NATO, ktorého znakom je zamaskovaný hákový kríž, je základnou hodnotou súčasnej vlády. Na tomto mieste však treba pripomenúť aj to, že podpora Európskej únie a NATO je rovnako základnou hodnotou Roberta Fica a celej strany SMER.

Čo z toho všetkého vlastne vyplýva? To už nechám na vás. Každý má totiž právo si vybrať. Vo voľbách. A keď ľudia volia politikov slúžiacich cudzím záujmom, tak sa potom nemôžu čudovať, že sa k ním tí politici správajú ako k otrokom. O tom je dnešný odkaz zakázaných osláv tzv. SNP.

Koľko to bolo rozruchu a policajných manévrov, keď sme sa ešte v rámci Slovenskej pospolitosti chceli na oslavy SNP v Banskej Bystrici pozrieť. A pozrite sa, prešlo len pár rokov a národ si zvolil vládu, ktorá účasť na týchto oslavách zakazuje všetkým. Čo ste si zvolili, to máte. A nezabudnite najbližšie opäť zase na striedačku zvoliť Fica. Komu niet rady, tomu niet pomoci.“

4 Replies to “Heger práve poslal odkaz do Ruska: „Nechceme žiť vo svete, ktorý chce Putin!“ Čo na to povie Putin?

  1. My občania Slovenska v časoch SNP, dávame pánovi Putinovi plné právo rozložiť nacistické hordy na Ukrajine a prosíme ho aj o očistu aj celej fašistickej EU a na Slovensku. Nacisti v našej vláde znova zvýhaju hlavu a treba to zastaviť v zárodku. Treba predísť milionom mrtvých ktoré spôsobili traumu ruského národa. Veríme že sa Putinovi podarí tejto rozlezenej nacistiskej chobotnice EU postupne rozložiť. Bojím sa Čaputovej, bojím sa vedenia EU. Vnášaju znova prvky nacizmu do mojeho života.

  2. My hlavne nechceme zit vo svete, ktorym nam tu na Slovensku „ujo Heger“ prichystal a ktory nam tu poskytuje. Nech si to necha pre seba. My chcem zit slusne a stastne a rovnocenne. Nech sa nestara do zivota inych, tak ako 90% vladarov vsade na svete, ktori sa prizivju na konflikte Rusko vs Ukrajina – ci uz financne ked sa snazia zbohatnut alebo ci uz politicky, ked si snazia zlepsit si pred celym svetom svoje vlastne renome. Kazdy jeden vladar, v hociktorej krajine vo svete, mysli len na vlastne blaho. Zivoty inych ma na salame. Je mu jedno ze umru alebo budu umierat. Je mu jedno, ze nemaju co do huby. Herec Zelenskij a egoista Putin s nekonecne obrovskym zvieracim alfa-samcovskym pudom ako zver z lesa, su vladarmi krajiny… heh… je to smiesne. Kedy konecne zacnu vladnut ludia ludom… sami sebe… a ziadni marno-trapni vladari.

  3. A takýto hlupák je premiérom Slovenska. Toto je vizitka vás modré trubky. Vy nesiete plnú zodpovednosť za stav aký máme momentálne tu na Slovensku. Vaša voľba, vaša zodpovednosť!!! Užívajte si dňa!!!

  4. Nech odíde do sveta , kde vládne USA. Poslala by som ho prvou kozmickou rýchlosťou. Do sveta , kde vládnu satanisti . Čo tak peklo?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *