Heger práve poslal odkaz do Ruska: „Nechceme žiť vo svete, ktorý chce Putin!“ Čo na to povie Putin?

Premiér Eduard Heger sa vo svojom vyhlásení na deň Slovenského národného povstania opäť silno kriticky pustil do ruského prezidenta Vladimira Putina.

„Nesme každý deň odkaz SNP a premieňajme Slovensko na krajinu odvahy, spolupráce a prosperity rovnako, ako to robili účastníci Slovenského národného povstania,“ skonštatoval Heger.

Spomenul aj ruského prezidenta „Tak, ako účastníci SNP nechceli žiť vo svete, ktorý pripravovali nacisti, ani my nechceme žiť vo svete, o ktorý sa usiluje ruský prezident,“ upozornil.“

Na sociálnej sieti sa k dnešným oslavám SNP vyjadril svojsky aj šéf ĽSNS Marian Kotleba

„Priatelia, bez ohľadu na to, aký máme názor na tzv. SNP, je skutočne zarážajúca jedna vec: Vláda svojim rozhodnutím zabránila verejnosti zúčastniť sa osláv v Banskej Bystrici.

Týmto vláda dala ďalšiu kocku do mozaiky, pretože podpora totalitnej, protinárodnej, protikresťanskej a protislovanskej politiky Európskej únie a NATO, ktorého znakom je zamaskovaný hákový kríž, je základnou hodnotou súčasnej vlády. Na tomto mieste však treba pripomenúť aj to, že podpora Európskej únie a NATO je rovnako základnou hodnotou Roberta Fica a celej strany SMER.

Čo z toho všetkého vlastne vyplýva? To už nechám na vás. Každý má totiž právo si vybrať. Vo voľbách. A keď ľudia volia politikov slúžiacich cudzím záujmom, tak sa potom nemôžu čudovať, že sa k ním tí politici správajú ako k otrokom. O tom je dnešný odkaz zakázaných osláv tzv. SNP.

Koľko to bolo rozruchu a policajných manévrov, keď sme sa ešte v rámci Slovenskej pospolitosti chceli na oslavy SNP v Banskej Bystrici pozrieť. A pozrite sa, prešlo len pár rokov a národ si zvolil vládu, ktorá účasť na týchto oslavách zakazuje všetkým. Čo ste si zvolili, to máte. A nezabudnite najbližšie opäť zase na striedačku zvoliť Fica. Komu niet rady, tomu niet pomoci.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *