Heger odkázal Slovákom, že ich miluje a koná v záujme Slovenska. Na pomoc si máme počkať

Premiér Eduard Heger mal na tlačovej konferencii v stredu na Úrade vlády emotívny odkaz pre všetkých Slovákov v týchto ťažkých časoch.

Na tlačovej konferencii mal verejnosti predstaviť konkrétne kroky vlády na pomoc ľuďom. Takmer nič konkrétne sme sa však nedozvedeli.

Heger rovnako ako Igor Matovič zopakoval, že ľudia zatiaľ nepociťujú krízu a to práve vďaka jeho dobrému vládnutiu. Problémy majú občania očakávať až od januára, kedy stúpnu ceny za energie. „Nik ale ešte nevie povedať, ako veľmi.“

Premiér odkázal aj to, že občanov a firmy nenechajú v štichu, nepovedal však, čo urobia „…ale my veľmi kvalitne sa pripravujeme, na to, aby sme jednak občanov, ale aj slovenské firmy, previedli cez tento náročný čas..“ dodal Heger.

Na záver Eduard Heger odkázal, že konajú v záujme Slovenskej republiky a milujú Slovensko, aj občanov na Slovensku.

„Milujeme svoju vlasť a všetko čo robíme, robíme v prvom rade v záujme Slovenskej republiky.“

V diskusii sa Slováci však vyjadrili inak, ako by Heger asi očakával: „Stále sa len vychvaľuje ako pomáhajú, ale nikto žiadnu pomoc nevidí .Už sa ho nedá ani počúvať .“ napísala Andrea.

„Tak neviem buď zle nasadené lieky alebo rovnaký psychiater“ píše Petra.

„To akú pomoc sľubuje? asi pomoc do hrobu to od neho vystane a tej sa dočkáme už čoskoro.!“ napísala Ružena.

„Nech skúsi ísť medzi občanov a uvidí ako oni milujú jeho. Spolu s plagiátorom z TT zvolili smiešnu až úbohú taktiku.“ odkázal Miro.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *