Heger: „Ľudia mi podávajú ruky a prosia, aby sme vydržali, lebo vidia, čo robíme“ A potom prišiel odkaz od ľudí

Neustále počujeme o tom, že ľudia chcú koniec tejto vlády. Ukazujú to aj niektoré prieskumy. Vníma to tak aj aktuálny premiér Eduard Heger?

Ten v relácii na televízii TA3 hovoril o tom, že chodí veľa po regiónoch, kde za ním chodia ľudia, podávajú mu ruky a prosia ho, aby vláda vydržala. Vraj nechcú to, čo tu bolo. Ľudia Hegerovi držia palce a vidia, čo robí pre Slovensko.

„Noo…ako tak čítam komentáre,nie ste veľmi obľubený. Neviem či ich čítate aj vy,ale mali by ste. To,čo ste urobili so Slovenskom vám Slováci neodpustia. Vrátane mňa. Prajem vám len to,čo vy tomuto národu.“ píše Slávka premiérovi na sociálnej sieti.

„Aj občania ďakujú tejto vláde, že výrazne prispela k historickym cenám všetkého :

Podobne sú na tom aj ceny plynu. Na trhu TTF (virtuálny obchodný uzol Title Transfer Facility v Holandsku) sa plyn predáva aktuálne za takmer 246 eur za megawatthodinu. Ide o nový historický rekord. Pred týždňom sa pritom dal plyn na spomínanom trhu kúpiť za necelých 200 eur za megawatthodinu.

Situácia na trhu s elektrinou a plynom sa neupokojila ani minulý týždeň. Elektrina dosahovala celý uplynulý týždeň zo dňa na deň nové historické rekordné hodnoty.

Ako vyplýva z údajov zverejnených pražskou burzou PXE, elektrina s dodávkou na Slovensko v budúcom roku sa v piatok predávala za 578 eur za megawatthodinu (v roku 2021 to bolo 70€ za megawatthodinu). V pondelok sa pritom cena pohybovala na úrovni 504 eur za megawatthodinu.“ píše kriticky Veronika.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *