Gay Jozef odkazuje LGBTI komunite: Za posledných 20 rokov som nepociťoval diskrimináciu, liberálna solidárnosť je falošná

Sociálne siete po tragickej udalosti na Zámockej ulici, kde mladík zastrelil podľa všetkého z nenávisti dvoch homosexuálov pred LGBTI podnikom zaplavujú komentáre na túto tému a spoločnosť sa začína v tejto otázke rozdeľovať.

Liberálni politici a médiá vyzývajú na toleranciu a podporu tejto komunite. Konajú sa pochody za ich podporu. Nájdu sa však aj takí, ktorí aj po tragickej udalosti nevedia nájsť pozitívny postoj k tejto komunite a odmietajú ju.

Na sociálnej sieti sa objavil komentár od homosexuála Jozefa, ktorý nie je zástancom momentálneho liberálnej nastavenia. Jeho komentár dostal viac ako dvetisíc lajkov a tak stojí za to.

„Viete čo?!?!?! A čítajte moje úprimné slová, samozrejme kto chce. A kto nechce, nech ma prepustí sitom do odpadu. Ale viem, že takých bude málo, lebo vedia prečo, ale to je iná téma…..

Ja by som doprial všetkým mladým ľuďom z LGBT komunity prežívať coming out začiatkom 90.rokov minulého storočia, ako by to vytrpeli a vystáli?!

Uplynulo 30 rokov od tých čias, ale ja ako jeden človek z tejto komunity, som za uplynulých 20 rokov nepociťoval šikanu, pošliapávanie mojich ľudských práv, žiadnu diskrimináciu, či už od zamestnávateľov alebo od mojich kolegov, priateľov a známych!

Tá tolerancia bola citeľná, a moja orientácia mi vlastne priniesla zmeny vzťahov z kamarátstva na veľmi silné dlhoročné priateľstvá,

vôbec som nepociťoval diskrimináciu, vážili sme sa navzájom, akceptovali sme si vzájomne názory, samozrejme, ale len vďaka schopnosti byť tolerantný, od rodičov vštepovaná vlastnosť mať úctu k ľuďom a byť solidárny, však?! To sa už dnes nenosí takáto výchova….

Podnikali sme spoločné akcie, ktoré ešte viacej upevňovali naše vzťahy a našu vzájomnú spolupatričnosť.

K týmto skutočným ľuďom s veľkým srdcom si stále udržiavam veľkú úctu a vďaku, aj keď sme sa za posledné dva roky v mnohých veciach nezhodli, ale sme to opäť vlastne vyriešili vzájomným rešpektom a akceptáciou.

Preto vás všetkých mojich priateľov a nie len nich prosím, aby sme rozmýšľali aj srdcom a nedopustili sme, aby naše dlhoročné priateľstvá stroskotali na vyhláseniach našich falošných vodcov, ich neúprimnych vyhláseniach o falošnej liberálnej solidárnosti….

Veď sme ľudia, riadme sa sami seba, podľa svojho vlastného myslenia, cítenia, všeracionality!

NEDOPUSŤME, ABY Z NÁS SPRAVILI NEMYSLIACE A NECÍŤIACE BYTOSTI!!!

LÁSKA, VIERA, NÁDEJ A SPOLOČNÁ JEDNOTA,

IBA TOTO NÁS MÔŽE ZACHRÁNIŤ AKO SKUTOČNÝCH ĽUDÍ SO SRDCOM A ROZUMOM!!!

MIER NÁM VŠETKÝM ĽUĎOM DOBREJ VÔLE !!!“ píše Jozef na sociálnej sieti. Jeho profil pre ochranu osobnosti v tejto ťažkej dobe nebudeme zverejňovať. Jozef však podľa všetkého, aj keď bol gay, chodil na protesty, ktoré organizoval Marian Kotleba a jeho ĽSNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *