Francúzsky futbalista Mbappe randí s preoperovaným mužom, ktorý je dnes modelkou

Zatiaľ čo meno Kyliana Mbappého je v posledných dňoch jedným z najvyhľadávanejších po tom, čo sa stal jedným z najvýraznejších hráčov, ktorý si zahral vo finále majstrovstiev sveta 2022 v Katare, trendom je aj meno Ines Rau, ktorá je príbuzná hviezdy Les Bleus.

Kto je Ines Rauová?

Už niekoľko mesiacov sa Mbappého meno sentimentálne spája s menom Ines Rauovej, transrodovej modelky a bývalej dievčiny z obálky časopisu Play Boy.

Príbeh Mbappého a 32-ročnej modelky Rauovej sledujú najmä médiá v Taliansku a Francúzsku. Narodila sa ako muž a v 16 rokoch zmenila pohlavie. Postupne si vydobyla miesto vo svete modelingu, až sa v roku 2017 dostala na obálku pánskeho časopisu a stala sa prvou otvorene transrodovou ženou, ktorej sa to podarilo.

O rok neskôr vydala autobiografiu Žena, v ktorej potvrdila, že v 16 rokoch podstúpila operáciu zmeny pohlavia; keď v 24 rokoch odhalila svoju sexualitu, povedala, že to bola najoslobodzujúcejšia vec v jej živote.

Hoci to Mbappe ani Rauová oficiálne neoznámili, v uplynulých mesiacoch sa objavilo niekoľko fotografií, na ktorých ich vidno na jachte, ako sa veľmi veselo rozprávajú, pričom na inej fotografii je vidieť, ako ju hráč PSG nesie v náručí.

Na svojom účte na Instagrame má Ines Rau viac ako milión sledovateľov a niekoľko fotografií, na ktorých sa objavuje ako modelka. Určite bude veľmi pozorne sledovať, čo sa bude diať v nedeľu na ihrisku štadióna Lusail, kde Mbappe a Francúzsko idú po tretí titul v histórii Les Bleus a druhý v rade, proti Argentíne, ktorá s pomocou Lionela Messiho tiež ide po tretiu hviezdu na svojom štíte.

Francúzsko nakoniec prehralo s Argentínou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *