Podľa plánov globalistov, ktorými sa pokrokové krajiny do bodky riadia, má byť v budúcnosti hlavným zdrojom bielkovín hmyz – spolu s umelým mäsom.
Preto sa čoraz viac propagátorov zelenej politiky snaží vydávať hmyz za údajne „zdravú a udržateľnú“ potravinu bez toho, aby pre tieto tvrdenia poskytli akékoľvek relevantné dôkazy.
V takom prípade budú terčom útoku predovšetkým veľmi mladí ľudia. Mladá generácia je ľahšie manipulovateľná a viac zvyknutá na akékoľvek novinky. A kde inde začať ako v školách – dokonca aj v tých prestížnych…
Chrumkavé cvrčky, vyprážané larvy kobyliek a rezance z kobyliek – pre mnohých ľudí to možno znie príliš bizarne, ale tieto a ďalšie jedlá teraz ponúka jedna súkromná britská škola.
Ide o nové ekologické jedlá, ktoré ponúka nezávislá dievčenská škola za 20 000 libier ročne.
Prestížna škola North London Collegiate School (NLSC), na ktorej študovalo mnoho britských celebrít, sa vydala cestou jedál, ktoré sú údajne šetrné k našej planéte.
Je to veľmi pochybné, keďže väčšina týchto exemplárov sa chová v Číne.
Znamená to teda značné náklady na dopravu, takže jedlá z hmyzu majú veľkú uhlíkovú stopu len preto, aby sa hmyz dostal na taniere londýnskych školákov.
Čo sa týka samotného menu, dievčatá si môžu vybrať z:
Chrumkavé ryžové rezance na čínsky spôsob s teriyaki pečeným koníkom a chilli olejom.
Cvrčky so sladkým chilli a limetkou s avokádom a paradajkovým kebabom.
Chrumkavá tortilla plnená mexickou ryžou s larvami potných rýb a avokádovou salsou.
Vanilkové koláčiky s červíkom.
Dobrú chuť!! 🤢
Máme tu zrýchľujúce sa propagandistické úsilie presvedčiť deti, ktoré nie sú vždy v pozícii, aby odmietli veriť, že jesť chrobáky je ekologické, a aby požadovali takzvané udržateľné potraviny ako spôsob, ako byť na konci správnej strany a potešiť svojich učiteľov.
Zelená lobby na fronte chrobákov sa začína školáčkami v Londýne, ktoré jedia chrobáky na obed, ale nemyslite si, že tým to končí. Cieľom je, samozrejme, aby deti naučili jesť chrobáky aj ich rodičia a aby ich vnímali ako bežnú súčasť každodenného jedálnička.
Faktom je, že jesť hmyz je pre normálnych ľudí nechutné a hmyz môže obsahovať aj toxíny a alergény. Stále nie je dostatočne známe, aký vplyv má dlhodobá konzumácia hmyzu na ľudské zdravie, máme len ľudské skúsenosti a ľudia sú vo všeobecnosti tvrdo nastavení na to, aby sa jedeniu hmyzu vyhýbali.
Avšak presvedčiť bohatú mládež, aby jedla hmyz v školskej jedálni, je jednoduchšie a nebude trvať dlho, kým sa táto propaganda rozšíri do menej bohatých štvrtí a do všetkých krajín, kde je hmyz už schválený na konzumáciu, ako je to v celej EÚ.
V súčasnosti je hmyz veľmi drahý, dokonca aj v prípade dovozu, ale ceny sa čoskoro začnú znižovať, pretože v Európe vzniká čoraz viac hmyzích fariem. Potom sa už nebude nachádzať len v jedálňach prestížnych škôl, ale aj v bežných školách, ktoré navštevujú deti menej majetných rodičov.
Zároveň sa budú vyraďovať zvieratá a mäso bude drahšie. Bude skutočne záležať na každom, ako sa k tejto agende postaví. Ak hmyz zostane pochúťkou pre hŕstku „dvojnohých hmyzožravcov“, systém s tým veľa nezmôže.
Dokáže sa väčšina aspoň postaviť tejto agende?