Dôchodkyňa vyznala lásku Hegerovi: Ste môj miláčik a môj cukríček! Matovič je súčasťou môjho šťastia!

Premiéd Eduard Heger nemá na sociálych sieťach len neprajníkov, ale aj oddané fanúšičky či dokonca ženy, ktoré sú do neho zamilovaná.

Jedna z nich sa rozhodla premiérovi Hegerovi vyznať lásku priamo na Facebooku! Na ženu upozornil portál koalafeed.com

„Pán heger ste moj miláčik a môj cukricek a ste moje srdiečko a jeseň môjho života a som do vas zaľúbená kocurik moj“  začala svoje vyznanie Slovenka a neskôr pokračovala.

„Aj ja tejto vláde verím a aj budem až donekonečna aj keď som sa narodila ako 2rocna keď som bola tak som mala pocit keď som bola veľmi šťastná pod slnkom a teraz keď som dospela tak teraz mi velmy chuti život aj realita a teraz matovic je súčasťou môjho šťastia a urobil mne úsmev na tvári a heger je súčasťou mojej jesene šťastia len musí vihrat volbycky zlatinko moje a srdiečko kde moje obľúbené že keď parlamentné voľby vihra ja konečne budem velmy šťastná a velmy heger je mojou nádejou do života je mojím vzorom pre môj rozvoj môjho talentu a. To ze už mňa pochválil mňa napĺňa do života a to ze čo sa na slovensku. Deje To mňa vie rozčarovaný a nie som nad cena a ja som veľmi v rozpoložení ze nemôžem slobodné sa prechádzať na prechádzke tak ako som kedysi velmy sa bojím na prechadzki chodiť bespecne a heger mi zariadi to ze budem besoecne na prechadzki chodit keď vo by parlamentné vihra“ pokračovala žena, ktorej gramatika teda nie je najlepšou kamarátkou.

Nájdu sa však aj ľudia, ktorý Hegera nemusia a nemajú hanbu vulgárne na premiéra nadávať aj naživo

Premiér Eduard Heger zažil tvrdé chvíle, keď navštívil Starú Ľubovňu, ktorá oslavovala 730 rokov. Ľudia po ňom pískali a kričali veľmi vulgárne slová.

„Dnes som zavítal aj medzi jarmočníkov v Starej Ľubovni. Oblek som zamenil za zámutovský kroj. Do krojov sa oblieklo aj ďalších takmer tisíc účastníkov. Ľubovňania sa takto spojili pre dobrú vec – podporu chorého Maťka.

Som veľmi vďačný aj za diskusie s vami, milí občania. Za povzbudivé slová, ale aj to, že ste sa nebáli otvorene pomenovať veci, ktoré vás trápia.“ napísal premiér na sociálnej sieti, no zážitkom sa nepochválil.

Keď premiér rečnil na pódiu k ľuďom a hovoril o tom, že Stará Ľubovňa je pre neho miesto, kde sa cíti doma a v tom to prišlo.

„Stará Ľubovňa je pre mňa druhé miesto, kde sa cítim doma.“

Niektorí ľudia sa síce s premiérom odfotili, no našli sa aj takí, ktorí po ňom pískali a dokonca kričali, že je kok*t.

Heger na to reagoval slovami „Pokojne. Pokojne.“

Keď si však pozriete príspevok Hegera na sociálnej sieti, nenájdete tam negatívny komentár a ľudia ho len chvália, čo je celkom zvláštne.

„Nevidím nikde nazlostených ľudí, ktorí by hnali pána Hegera, ako tvrdí opozícia, naozaj netreba brať do úvahy neustále prieskumy, vo volbách budú mnohí prekvapení. Držte sa pán Heger“ píšu mu ľudia.

„Skúste vyjsť medzi ĺudí,ale sám bez jediného člena ochranky. A to uvidíte tú jarmočnú zábavu…..A okrem iného už väčšina Slovenska na zábavu nemá za 2 roky Vašeho vládnutia ani chuť…“ píše Jarmila.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *