Dôchodca pred parlamentom: Bez Matoviča sme v prdeli, sú tu ruské tanky a vďaka očkovaniu mám peniaze

Pred Národnou Radou Slovenskej republiky sa nekonajú len protesty proti vláde, ale nájdeme tam aj podporovateľov súčasnej garnitúry.

Starší pán prišiel vyjadriť podporu hnutiu OĽANO a chválil aj amerického prezidenta Joa Bidena.

Podľa muža by sme bez Igora Matoviča a Joa Bidena boli „v prdeli“ a mali by sme tu ruské tanky.

Muž tiež hovoril, že má 400€ dôchodok a Ficova vláda mu nedala za 12 rokov nič. Matovič mu podľa jeho slov dal aspoň 300€, keď sa nechal zaočkovať.

Starší pán hájil očkovaciu kampaň a milióny, ktoré do nej štát investoval.

„Tak toto je obraz Slovenska. Prvú časť hovorí dobre, že Fico mu nič nedal. Áno. Fico neurobil pre Slovensko nič, len teraz vyzerá lepšie, lebo Matovič je neskutočný amatér a taký istý zlodej. Ak sa chceme Slováci niekam posunúť, my už nemôžeme voliť tých, čo to už skúšali. Ani Fica, ani Pellegriniho, ani Matoviča, ani Kollára, ani Sulíka! Každé parlamentné voľby kandidujú desiatky strán, treba sa začať zaujímať, nebyť lenivý a voliť tých, ktorí ešte vo vláde neboli!“ píše Adrian.

„Vy tam pred parlamentom dôchodcovia robíte nám ostatným dôchodcom hanbu, ak ste na strane Matoviča.“ píše Ladislav.

Muž v dôchodcovskom veku prišiel 14.septembra 2022 pred Národnú radu Slovenskej republiky na protivládny protest, no podľa všetkého neprišiel protestovať proti vláde ale naopak.

Podľa neho vyjadrení stojí za vládou Eduarda Hegera a hlavne veľmi podporuje šéfa OĽANO Igora Matoviča.

Pán vo vysokom veku totiž tvrdí, že Igor Matovič je najlepší a bez neho by bolo veľmi zle.

Dokonca spolu s humoristickým aktivistom Rudolfom Vaskym na kameru povedali, že Matovič je lepší ako Ľudovít Štúr a ani ten takto nezjednotil Slovensko. Vasky to určite myslel ironicky, no starší pán podľa všetkého nie.

Dokonca podľa dedka je Matovič záchranou a všetkých nás zachránil. Nakoniec si zakričal „ALELUJE!“.

„Jediná spravodlivosť, ktorá je teraz, je vďaka Matovičovi!“ povedal pán a dodal, že Matovič zachránil Slovensko „bolo by storázi horšie!“

„Tak tento asi volil 12 rokov Fica a teraz ho oklamal ďalší babrák Matovič! Presne preto je Slovensko tam kde je, lebo tu volia najviac dôchodcovia, ktorí len veria tomu, čo je v TV. Teraz zvolia Pellegriniho a zase sa nikam neposunieme!“ napísala Iveta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *