Dedko prišiel pred parlament: Matovič nás zachránil! Zjednotil národ! Alelúja! (Video)

Muž v dôchodcovskom veku prišiel 14.septembra 2022 pred Národnú radu Slovenskej republiky na protivládny protest, no podľa všetkého neprišiel protestovať proti vláde ale naopak.

Podľa neho vyjadrení stojí za vládou Eduarda Hegera a hlavne veľmi podporuje šéfa OĽANO Igora Matoviča.

Pán vo vysokom veku totiž tvrdí, že Igor Matovič je najlepší a bez neho by bolo veľmi zle.

Dokonca spolu s humoristickým aktivistom Rudolfom Vaskym na kameru povedali, že Matovič je lepší ako Ľudovít Štúr a ani ten takto nezjednotil Slovensko. Vasky to určite myslel ironicky, no starší pán podľa všetkého nie.

Dokonca podľa dedka je Matovič záchranou a všetkých nás zachránil. Nakoniec si zakričal „ALELUJE!“.

„Jediná spravodlivosť, ktorá je teraz, je vďaka Matovičovi!“ povedal pán a dodal, že Matovič zachránil Slovensko „bolo by storázi horšie!“

„Tak tento asi volil 12 rokov Fica a teraz ho oklamal ďalší babrák Matovič! Presne preto je Slovensko tam kde je, lebo tu volia najviac dôchodcovia, ktorí len veria tomu, čo je v TV. Teraz zvolia Pellegriniho a zase sa nikam neposunieme!“ napísala Iveta.

„Matovič určite ukázal nejaké veci, mafia na Slovensku je a má určite veľa spoločné s bývalou vládou, to sa hrať na nič nemusíme, ale to je tak všetko, čo Matovič urobil. Reálne sa ale ľudia lepšie nemajú. Robí to isté, čo robil Smer. Podporuje zahraničné projekty, nakupuje vojenskú techniku za miliardy a slovenská ekonomika krváca. Ako podporili Slovensko? ako? ani Fico ani Matovič!“ píše Jano.

„Dúfam že Vám stalo p.Matovič vládnuť tomuto chaosu, len asi výsledok že sa nebudete môcť minimálne do 60 prejsť ani po meste bez SBS je asi dosť nepríjemný“ odkazuje Matovičovi v diskusii ďalší Slovák.

„Ja neverím žiadnej politickej strane na Slovensku, všetci chcú len teplé korytá, to je všetko. Ja politické strany nepodporujem. A už vôbec si neželám návrat farizejov Fica, alebo Pellegriniho. Nevolil som nikoho ani z terajšej koalície. Všetko podvodníci“ píše Peter.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *