Dědeček sa rád chválil známosti z politiky. Dokonca kandidoval za tieto strany

Dušan Dědeček, ktorý svojou opitou jazdou zavraždil piatich ľudí a ďalší brutálne zranil sa na sociálnych sieťach chválil stretnutiami s vysokopostavenými politikmi.

V roku 2014 dokonca kandidoval do miestneho zastupiteľstva bratislavskej mestskej časti Karlova Ves za koalíciu strán Smer-sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených Slovenska, Slobodné fórum, píše portál Plus Jeden Deň.

Plus Jeden Deň dokonca v tejto súvislosti oslovil aj stranu SNS, ktorá vyhlásila, že Dědeček nikdy nebol členom SNS a neželajú si byť s ním spájaní.

Dědeček mal na sociálnych sieťach aj fotografie s premiérom Eduardom Hegerom, kde išlo o nejaké pracovné stretnutia počas prijímania členov Deaflympijského výboru Slovenska na Úrade vlády.

Internetom najviac kolovala fotografia s poslancom Jozefom Pročkom, kde si veselo vykračujú pred parlamentom.

„Dědeček v rokoch 1984 – 1989 trénoval na FTVS, hádzal oštep. Poznali sme sa z videnia. Po 35 rokoch sme sa stretli pred parlamentom, kde prišiel s dvomi ukrajinskými vrhačkami a s jednou slovenskou vrhačkou. Odfotili sme sa,“ hovorí Pročko pre portál Plus Jeden Deň.

Dědeček po vytriezvení zmenil rétoriku

Pár minút po tragickej nehode bol opitý vodič agresívny a choval sa arogantne. Vraj nemá čo vysvetľovať. Po vytriezvení však zmenil rétoriku a chce sa zabiť.

Agresivita sa vytratila a svoje konanie si vraj mimoriadne vyčíta. Dokonca pomýšľa na smrť. Ako portálu zregionu.sk uviedol zdroj z policajného prostredia, Dědeček mal neskôr prosiť policajtov o zbraň, pričom si kľakol na kolená, píše portál dnes24.sk

„Dookola len prosil, aby ho zabili alebo že on sa zabije sám,“ uviedol zdroj.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *