Ďalší brutálny útok na gejov v Nitre. Za bozk na verejnosti skončili v nemocnici

Ešte neprešlo veľa a už máme na Slovensku ďalší brutálny útok na LGBTI komunitu. Tentokrát zažili ťažké chvíle homosexuáli v meste pod Zoborom (foto: ilustračná)

Útok na dvojicu gejov sa mal odohrať v Nitre.

„Pred pár dňami mi dokopali kamaráta v Nitre iba kvôli tomu, že si dal pusu s chlapcom,“ napísal čitateľ pre portál tvnoviny.sk

Muž musel kvôli následkom z útoku postúpiť operáciu v Bratislave. Podľa neoficiálnych informácii mal utrpieť napadnutý muž zranenia v oblasti spánku.

K útoku malo podľa informácii tvnoviny.sk prísť 21.októbra, krátko pred polnocou v Nitre, kde si dvaja homosexuáli dali bozk.

„Ži a nechaj žiť to už niektorým ľudom nič nehovorí ?je mi,už zle z tohto sveta same negatívum nenávisť celkom sa vytráca ludskosť a tolerancia … “ píše v diskusii Monika.

„Keď som prečítala väčšinu komentárov,stačilo by aj prvých 5,aby som vedela o čom je tých zvyšných 75.Stále platí ,aký narod,taká vláda.Pojem demokracia si tu ľudia mýlia s hulvatstvom bez akejkoľvek sebareflexie“ píše Mária.

„Doteraz to bolo skôr utajované a teraz sa im venuje väčšia pozornosť ako nás trápia ceny elektriky plynu dôchodcov minimálne dôchodky nemám nič proti Lgbt ale….“ myslí si Emília.

„A čia je toto chyba??? Doteraz sa to nedialo!!!! Nikto si ich nevšímal!!! Za všetko môžu media a naša Zuza plus niektorí politici!!!! Pretože nasilu ich pretlačate do popredia s do stredu záujmov!!!“ myslí si Jana.

„Médiá robia toto všetko štvú ľudí proti sebe keby ste všetko nechali na pokoji nič by sa nedialo tak ako dakedy každý si čusal tam kde je a nik nikoho nevšímal.“ napísal Peter.

Aj keď sa môže zdať, že LGBTI komunitu na Slovensku podporujú len progresívne liberálne strany, nie je tomu úplne tak.

Aj strana Roberta Fica Smer má vo svojich radoch politikov, ktorí už dávno podporovali LGBTI.

Najnovšie sa tým pochválila Monika Beňová, ktorá je europoslankyňa v Bruseli.

„Ja som chodila podporovať dúhové pride v čase, keď väčšina z dnešných politikov európskeho parlamentu ešte chodila do škôlky alebo do školy. Som tu 20 rokov.“ chváli sa Beňová svojou podporou LGBTI.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *