Cigániková sa zase rozplakala na tému LGBTI. Televízia musela zablokovať komentáre, Slováci to vysmiali

Poslankyňa za SaS Jana Cigániková sa včera v živom vysielaní neudržala a rozplakala sa pri téme zavraždených homosexuálov pred LGBTI barom Tepláreň v Bratislave.

Po relácii sa opäť rozplakala, keď sa jej chceli novinári opýtať niekoľko otázok. Cigánikovej sa miestami nedalo ani rozprávať.

„Ja to naozaj nehrám“ hovorí Cigániková s hrčou v krku. Televízia TA3, ktorá video uverejnila, zablokovala komentáre s popisom „Z dôvodu vysokého počtu nenávistných a urážlivých komentárov na tému LGBTI sme možnosť komentovania pod týmto príspevkom dočasne zablokovali.“ väčšina ľudí tento komentár vysmiala reakciou naň.

Poslankyňa Jana Cigániková sa včera zahalila do LGBTI vlajky a rozplakala v živom vysielaní. Podľa nej sme všetci zlyhali „Ani ja, ani vy a ani Matovič nie sme obete. My sme spolupáchatelia, my sme vinníci. Nedokázali sme tomu zabrániť a vytvoriť priestor na rešpektovanie LGBTI+ komunity,“ kritizovala poslankyňa SaS.

„V tomto sme všetci zlyhali. Ťažko sa počúva, keď mi niekto, kto chce zakazovať dúhové vlajky, povie, že necíti zodpovednosť,“ hovorila s plačom ďalej Cigániková.

K tragédii pred LGBTI barom Tepláreň sa vôbec nevyjadril šéf ĽSNS Marian Kotleba. Zdieľal len vyhlásenie jeho poslanca Rastislava Schlosára

Vyjadrenie napísal len jeho poslanec v parlamente Rastislav Schlosár, ktorý vraždu odsúdil, no zároveň kritizuje liberálov „Vražda dvoch homosexuálov v Bratislave je odsúdeniahodná – zbytočná, nezmyselná a hlúpa. No dôležité je zamyslieť sa aj nad tým, čo v spoločnosti rozpútala, resp. čo rozpútali liberáli.“ píše Schlosár.

„Liberáli, ktorí hovoria o tom, že všetky prejavy nenávisti treba dôrazne odsúdiť, sami rozpútali orgie nenávisti proti všetkým, čo sa stavajú kriticky k homosexuálom či iným členom LGBT komunity a najmä k ich spôsobu života. A tento kritický postoj nemusia mať a ani nemajú nutne len niektorí násilníci alebo tí, ktorých liberáli nazývajú „pravicovými extrémistami“. Tento kritický postoj vyznáva aj veľká časť celkom slušných, mierumilovných, jednoducho konzervatívne a tradične orientovaných Slovákov.“ tvrdí Schlosár vo vyhlásení.

„Liberáli obvykle hovoria, že „pravicoví extrémisti“ hádžu mnohých ľudí do jedného vreca. Napríklad, že zločin jedného asociála zovšeobecňujú na celú komunitu, z ktorej tento asociál pochádza. Teda, že vyznávajú princíp kolektívnej viny. Teraz sa však ukázalo, že sú to práve liberáli, ktorí tento princíp vyznávajú, keď z každého kritika LGBT komunity robia pomaly vraha a teroristu, a to aj napriek tomu, že vražda homosexuálov v Bratislave je nielen výnimočná, ale doslova unikátna, keďže nikdy predtým sa niečo podobné na Slovensku nestalo.“ dodáva ďalej poslanec ĽSNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *