Cigániková sa pobila s Romanou Tabak: Ťahanie za vlasy a bitka priamo v podniku!

Poslankyňa NR SR Jana Bittó Cigániková na sociálnej sieti uviedla, že podáva trestné oznámenie na poslankyňu NR SR Romanu Tabák za fyzické napadnutie.

Vyjadrenie Cigánikovej na sociálnej sieti: „Romane Tabák sa nikdy nijako špeciálne nevenujem. Často ľudia vravia, že sa hádame, ale nenájdete jediný status alebo osobný útok na ňu odo mňa. Háda sa len Romana a na úrovni, na akú má. Iste, vyjadrujem sa kriticky k jej politickému pôsobeniu, lebo to, čo stvára, je fakt hanba a bezcharakternosť, ale nie prízemne, vulgárne, ani osobne. Tentokrát som nútená urobiť výnimku.

Keď do parlamentu nastúpila sa mi vyslovene vtierala do priazne. Vravela, aká som úžasná, ako chce byť ako ja, ako sa bojí, že ju zaškatuľkujú, ako “hentých fanatikov”. Tak nazývala svojich kolegov z klubu.

Po tom, ako som napísala kritický blog, že ešte ako členka “protikorupčného” Oľano sa svojím hlasom spolu s pani Hatrákovou postarala, aby Robert Fico, symbol korupcie na Slovensku, nemohol byť nezávisle súdený, sa všetko zmenilo.

Zrazu začali osobné hlúpe útoky, ale nie vecné ku konkrétnym mojim činom alebo názorom s vysvetlením, prečo sa mýlim. Zásadne ide o striktne osobné a primitívne konštatovania a nadávky. Včera to však vyvrcholilo neuveriteľným spôsobom.

Bola som s kamarátkami a manželom v jednom bratislavskom podniku na koncerte. Bola perfektná nálada, obsluha, prostredie aj spoločnosť až do momentu, keď po jeho skončení v nočných hodinách prišla do podniku Romana Tabák.

Počas niekoľkých nechutných verbálnych útokoch sa mi ako tak darilo zachovať si chladnú hlavu a nedať sa vyprovokovať, ale ona pokračovala. Keďže sa skrývala v šiltovke, dala som jej ju dole, nech všetci vidia, aká „inteligencia“ reprezentuje svojich voličov v parlamente. Myslela som, že keď si uvedomí, že sa na ňu ľudia dívajú čo stvára, že sa ukľudní.

Opak bol však pravdou. Pani poslankyňa Tabák zareagovala maximálnym využitím svojej mentálnej kapacity a teda ako zvieratko. Začala ma ťahať za vlasy a fyzicky napádať.

Ľudia, ja som cítila takú sprostredkovanú hanbu, ako ešte nikdy. Celý čas som sedela a nijako som útok neopätovala, len som opakovala dokola, či je normálna, nech sa ukľudní a nech ma pustí. Veď sme na verejnosti a reprezentujeme parlament. Pani poslankyňa bola ale v takom animálnom amoku, že nevedela prestať, nevedela sa absolútne ovládať. Ľudia na ňu kričali, aby prestala, ťahali ju odo mňa, ale ona niekoľko minút neustále útočila a ešte sa aj postavila, aby mala lepšiu “páku” pri ťahaní mojich vlasov. Neuveriteľné niečo.

Zostala som sedieť, aby ma tá fyzicky nadrozmerná žena nestiahla na zem a snažili sme sa ju všetci ukľudniť. V hlave mi bežalo iba, že ako toto vyzerá pred ľuďmi. Pýtala som sa jej, či sa jej zdá normálne, že takto majú poslankyne prezentovať Slovensko, parlament, navyše v jej prípade aj ženy a športovcov.

Myslela som na to, koľko kvalitných žien asi pôjde do politiky bojovať za práva ostatných, keď sa okrem hlúpych sexistických útokov stretnú ešte aj s fyzickým násilím od členky parlamentu Slovenskej republiky. Strašná úroveň. Úbohá, hlúpa. Presne ako pani poslankyňa Tabak. Nakoniec konečne pani poslankyňa pochopila, že ma nijako nevyprovokuje, pustila ma a okamžite odišla.

Jej výkon sa jej však zdal zrejme nedostatočný, tak sa po chvíli vrátila aby mi sediacej bez slova vrazila taký úder do hlavy, aký len tenistka vie dať pravačkou. A opäť odišla.

Bolo mi za ňu tak trápne, že som to ani nechcela nijak extra riešiť. Bola som si istá, že pre Slovensko aj pre ňu samú bude lepšie, keď sa o tom nikto ďalší nedozvie.

Dnes som ale skončila na pohotovosti s opuchnutým lícom, bolesťami hlavy a krku. Následne na polícii podávam trestné oznámenie, lebo toto je jediný kultivovaný spôsob, ako sa brániť.

Medzitým mi ale začali písať novinári, lebo tá žena je tak hlúpa, že sa sama s týmto incidentom pochválila bulváru. Preto píšem tento status a viac sa k tomu nebudem vyjadrovať. Nemyslím si, že takto potrebujeme otravovať spoločnosť, ľudia majú toho plné zuby.

Chcem ale zdôrazniť, že neexistuje žiadne “MY”. To nie je tak, že my sa nemáme radi, že my na seba osobne útočíme, ani že my sme si skočili do vlasov. Je to tak, že toto všetko robí Romana Tabak po tom, ako som jej politickú prácu a prínos pre slovenskú politiku verejne vecne skritizovala v tomto blogu:

https://blog.sme.sk/…/katarina-hatrakova-a-romana-tabak…

Názor si urobte sami. Chápem, že to niekoho aj poteší. Ale prosím aj svojich neprajníkov, aby sa na to pozreli vecne a predstavili si, že by sme takto fyzicky, osobne a tým najprimitívnejším spôsobom, mimochodom porušením zákonov, ktoré sme na Ústavu prisahali, že budeme dodržiavať, riešili všetky spory v parlamente. Naozaj chceme takto reprezentovať Slovensko doma i v zahraničí?

Je neskutočné, kam sa dostala slovenská parlamentná kultúra aj vďaka tejto žene z kandidátky Oľano, momentálne v službách Sme rodina.

Ospravedlňujem sa občanom Slovenska za správanie pani poslankyne, lebo nepredpokladám, že má mentálnu kapacitu spraviť to sama. Berte to ako ja. Ona za to chúďa vlastne nemôže, každý robí maximum, čo dokáže. U Romany je to ochrana Roberta Fica, urážky, bitky a porušovanie zákonov“, napísala na záver poslankyňa NR SR za SaS Jana Bittó Cigániková.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *