Českú herečku liberáli nebudú mať v láske: Tak mi ukážte tie pohlavia? Kde ich mám?!

Po tragickej udalosti pred gej barom Tepláreň v Bratislave sa začali objavovať podporné výzvy od umelcov či politikov na stranu LGBTI komunity.

Vidieť môžeme známe osobnosti z televíznych obrazoviek, ktoré žiadajú verejnosť o lásku a pochopenie k tejto komunite.

Nájdu sa však aj medzi hercami či politikmi aj takí, ktorí síce nemajú problém s homosexuálmi, no LGBTI komunity nepodporujú a nepodporujú napríklad ani názor, že máme viac, ako dve pohlavia.

Sociálnymi sieťami sa teraz šíri staršie video, kde česká herečka Jiřina Bohdalová v relácii Priestor X hovorí na tému práve dúhovej komunity.

Celý svet je chorý, nie sme chorí iba my. Nehovorím o covide, ale celkovo. Svet je chorý a naša malá zemička taky. Keď máme niekoľko pohlaví, keď máme MeToo, keď máme, ja neviem čo… Veď je to príšerné a  proti zdravému rozumu. Ježiš, ja neviem, kde tie pohlavia mám, či v podpazuší, alebo či mi ich otec zabudol urobiť… Veď tí ľudia hovoria blbosti. To ma na tom strašne… Trošku magor, trošku blbci – tak mi ukážte tie pohlavia,“ hovorí Jiřina Bohdalová.

Otázku, či títo ľudia nemajú nárok myslieť si, čo chcú, odpovedá Bohdalová rázne: „Nemajú, pretože to hlásajú. Nech si to myslia pre seba, ale nech to nevykrikujú, tieto hlúposti. Nemajú čo robiť, darí sa im veľmi dobre, za nič! Toto by sa malo zmeniť.“

Ďalšia dvojica hercov sa pridáva k podpore LGBT komunity na Slovensku. Televízia Markíza predstavila ďalších hercov, ktorí podporujú dúhovú komunitu.

Alexander Bárta vyzval tých, ktorí dostali náš mandát, aby nemlčali, ale niečo spravili. Inak tu, podľa jeho slov, bude „chaos, strach a nenávisť“. „Preberme sa a nemlčme,“ dodal s tým, že je zhrozený z toho, čo sa tu deje.

Herečka Henrieta Mičkovicová vyjadrila ospravedlnenie komunite, že sme neurobili viac a povedala, že v krajine, ktorá nestavia na nenávisti, sa darí oveľa viac, píšu tvnoviny.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *