Česi strhli ukrajinskú vlajku, polícia sa len prizerala, ale potom to prišlo: Ľudia chcete slobodu, ale prizeráte sa ako ovce!

Sociálnymi sieťami sa šíri video z Českej republiky, ktoré opäť pekne naštartovalo diskusie.

Od začiatku ruskej invázie na Ukrajine sme videli, ako niektoré mestá či organizácie vyvesili ukrajinskú vlajku, na podporu ľuďom, ktorí utekali pred vojnou.

A kým ukrajinské vlajky pomaly miznú zo štátnych budov, stále vidíme aktivistov, ktorí vešajú ukrajinské vlajky na rôzne miesta.

To začína vadiť zase iným a tak prichádza ku konfliktom.

A jeden sa stal v Českej republike, kde pronárodne orientovaní aktivisti prišli k veľkej soche s dlhým rebrom, aby strhli ukrajinskú vlajku a vyvesili českú.

Na všetko sa najprv pozerala polícia a neskôr prišlo aj k potyčke medzi aktivistami a políciou.

„To prosiť políciu o to, aby v Česku bola uprednostnená česká vlajka ?? Čistá cvokáreň. Ľudia máte pravdu !!! Áno, je to Československá vlajka !!! Držíme palce !! Sme znovu na jednej lodi!!! Môžu v Amerike uprednostniť ukrajinskú vlajku pred vlajkou USA ??? Čo myslíte ??,Jedno je isté. Policajti to chápu, no rozkaz majú hlúpy, a ak nechcú prísť o prácu, tak takto šaškujú !!“ strhla sa ostrá diskusia.

„Policajti mali zasiahnuť, keď tam vešali vlajku cudzieho štátu. Vtedy mali byť z nich hrdinovia.“ myslí si Emília.

„A ľudia sa len prizerajú ako ovce a potom chcú slobodu?akú kto sa má postaviť za ľudí,čo nedokážu brániť 2 chlapíkov ,ktorí urobili to ,čo by mal urobiť každý vlastenec!Fuuuj,hanba vám ľudia!“ píše Anna.

One Reply to “Česi strhli ukrajinskú vlajku, polícia sa len prizerala, ale potom to prišlo: Ľudia chcete slobodu, ale prizeráte sa ako ovce!”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *